facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Mutfak Dekorasyonu / Dikkat Çekici 6 Farklı Mutfak Dekorasyonu Örneği
Dikkat Çekici 6 Farklı Mutfak Dekorasyonu Örneği

Dikkat Çekici 6 Farklı Mutfak Dekorasyonu Örneği

Gastronomi bilgisi ile birlikte, mutfakta geçirilen zamanlar da daha keyifli hale gelmeye başladı. Alışılmışın dışında yemek tarifi denemeleri, görselliği ile büyüleyici sunumlar hazırlama hobisi ile birlikte, mutfakların da modern ve kullanışlı olması kaçınılmaz bir ihtiyaç olmaktadır. Mutfaklarınızda, sadece yemek yapmanın dışında sosyalleşebileceğiniz bir alan yaratmak için, dekorasyonun önemine dikkat etmeniz gerekmektedir. Yaşamımızın en önemli parçası olan mutfakları, konfor ve işlevsellik ile buluşturarak, muhteşem görünümler yaratabilirsiniz. Aşağıda yer verdiğimiz mutfak dekorasyonu örnekleri ile, dikkat çekici ve bir o kadar da konforlu mutfak fikirleri oluşturabilirsiniz.

Modern tarzdan vazgeçemeyenlere

Modernizm ekolünden vazgeçmeyenler için sunduğumuz bu örnek mutfak dekorasyonu, gerçekten içinizi ferahlatacak detaylara sahip. Mermer, metal ve ahşabın bir arada kullandığı harika bir uyum sergilediğini söylemek mümkün.

beyaz-renk-modern-mutfak-dekorasyonu

Turkuaz dokunuşu

Renkli mutfak dekorasyonları arasında en şık ve ideal biçimde tasarlandığını söyleyebiliriz. Bu mutfak örneğinde, renk katmak amacıyla dolaplar değil de, tezgah arkası duvar ve aydınlatma tercih edilmiş. Bu sayede, oldukça şık bir dizayn elde edilmiş.

beyaz-mutfak-turkuvaz-tezgah-arkasi-duvar

Rengarenk bir örnek

Hem rustik hem de modern bir etkiye sahip olan bu mutfak örneği, geleneksel tasarıma sahip tezgah duvarı fayansları ile büyüleyici bir görünüm oluşturmuş. Ahşabın rahatlatıcı etkisini en iyi biçimde hissedebileceğiniz, muhteşem bir mutfak dekorasyonu örneği.

ahsap-mutfak-dekorasyonu

Mutfaklarda endüstriyel esintiler

Endüstriyel tasarıma sahip aksesuarlar ile dizayn edilen evlerin, ne kadar ilgi çekici ve motivasyon yükseltici olduğunu söylememize gerek yok sanırız.

endustriyel-mutfak-dekorasyonu

Her şey birarada

Amerikan mutfak dekorasyonunun en doğal halini bu örnekte görüntüleyebilirsiniz.

amerikan-mutfak-ornegi

Minimalist bir model

Minimalist tasarımlar, sade görünümleriyle bile büyüleyici etki yaratmayı başaran, çok güçlü dizaynlardan oluşmaktadır.

minimalist-mutfak-dekoru

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top