facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Dekorasyonun İnce Detayı: Kapı Önü Aksesuarları
Dekorasyonun İnce Detayı: Kapı Önü Aksesuarları

Dekorasyonun İnce Detayı: Kapı Önü Aksesuarları

Kapı önü aksesuarları, son yıllarda değişen dizaynları ile antrelerin pabucunu dama atmaya niyetli görünüyor. Artık misafirlere eviniz ve dekorasyon zevkleriniz hakkında ilk mesajları antreleriniz değil, kapı önü aksesuarlarınız veriyor.

Siz de evinize biraz hoşluk katmak hem de değişik ve zevkli bir alışveriş yapmak istiyorsanız, kapı önü aksesuarlarına bir göz atmanızda fayda var.

Kapı Önü Paspaslar
Kapı önüne serilen paspaslar, günümüzde öyle modern ve hoş dekoratif çizgilere sahip ki insan, bir tanesine sahip olmak istiyor. Üstelik kapı önü paspaslarda kişiliğinize ve dekorasyon zevkinize uygun modelleri bulmanız çok kolay. Eğer neşeli bir dekorunuz varsa, dekorasyonda renkli bir anlayışa sahipseniz espirili, baykuşlu, çiçekli, çizgi karakterlere sahip, eğlenceli paspaslar kullanabilirsiniz.  Daha ciddi stiller için bohem çizgilerden klasik formlara, süslü işlemelerden, sade modellere dek çok çeşitli seçenekler sizi bekliyor.

Kapı Süsleri
Evinize gelen konukları renkli ve hoş, sempatik kapı süsleri ile karşılamaya ne dersiniz. Çiçekli çelenkler, sempatik yazılar ile sevdiklerinize hoş bir karşılama yapabilirsiniz.

Şemsiyelikler
Dilerseniz kapı önü iç mekanda dilerseniz dış mekanda kullanabileceğiniz şemsiyelikler, yuvarlak ya da kare formları ve modern tasarımları ile kapı önü aksesuarı olarak mekana hareket katacaktır. Klasikten vazgeçemeyenlerdenseniz ferforje şemsiyeliklere mutlaka bir göz atın derim! Ama daha cıvıl cıvıl, değişik, sıradışı tasarımlar arıyorsanız; şemsiyelik formları ferforjelerin eğemenliğinden kurtulalı çok oldu, artık son derece değişik ve şık konseptler üretiliyor.

Kapı Kutuları
Apartman görevlinizin gazetenizi, kapınıza gelen postaları bıraktığı kapı önü kutuları işlevsel taraflarının yanı sıra, kapınızda misafirlerinizi karşılayan sevimli, zevkli, hoş küçük bir alan yaratmakta önemli bir dekor ürünü. Renkli modellerini espirili ve renkli paspaslarla takım olarak düşünebileceğiniz gibi dekoratif anlayışınıza uygun sade modelleri de sade paspaslarla bir araya getirebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top