facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Dekorasyonda Yer Yatağı Modası
Dekorasyonda Yer Yatağı Modası

Dekorasyonda Yer Yatağı Modası

Yer yatağı denildiğinde herkesin aklına ilk gelen görüntü; öğrenci evi ya da köy evinde kullanılan, yerden tasarruf edilmesini sağlayan yatak çeşitleridir. Fakat son dönemde değişen ev dekorasyonu algısı, farklı tarzda ev dekorasyonu trendlerinin ortaya çıkmasına imkân vermiştir. Eskiden kullanılan objelerin yeniden günümüze uyarlanması ile eskinin moderne ayak uydurmasını görebildiğimiz bu tarz değişik dekorasyon uygulamalarından birisi de yer yatağı dekorasyonudur. Yatak odasında farklı bir tarz yaratmak isteyenlerin son dönemde oldukça sık tercih ettiği yer yatağı, alışılmış yatak odası görüntüsünün dışındadır.

Yerde Yatak Odası

Peki, siz hala yer yatağının yatak odasında oldukça salaş ve özensiz bir dekorasyon tarzı yaratacağını mı savunuyorsunuz? İşte size bu önyargınızı kıracak, birbirinden güzel ve birbirinden modern, bir o kadar da şık duran yer yatağı dekorasyonları…

Ahşap Platform Üzerine Yer Yatağı Kurun
Yer yatağı uygulamasının genellikle en çok tercih edilen çeşitlerinden birisi, ahşap bir platformun üzerine kurulan yer yatağı çeşididir. Hem özünde salaş ve rahat bir tarz barındıran yer yatağına şıklık katan bu görüntü, hem de yerden biraz yükseltildiği için uzmanlara göre de daha sağlıklıdır. Ahşap platform sayesinde yer yatağı dekorasyonunuza hem şık hem de doğal bir etki katabilirsiniz.

Yer Yatağı ModelleriYer Yatağı Dekorasyon Asya Tarzı Yatak Odası

Trend Dekorasyon Tarzı: Asya Tarzı Dekorasyon
Son dönemde ev dekorasyonunda oldukça sık kullanılan dekorasyon tarzlarından birisi Asya tarzı iç mekân dekorasyonudur. Asya tarzı dekorasyonun yatak odasındaki en iyi uygulamalarından birisi de yer yatağı uygulamasıdır. Yer yatağı denildiğinde herkesin aklına ilk gelen Asya kültürü olduğundan dolayı, yatak odanızda yer yatağı kullandığınız takdirde dekorasyon tarzını da doğu esintili bir dekorasyon tarzına çevirebilirsiniz.

Doğal malzemeler, ahşap tasarımlı objeler, sarkan fenerler ve abajurlar ile yer yatağı dekorasyonunuzu daha da güçlendirerek; oldukça şık ve modern bir görüntü ortaya koyacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top