facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Dekorasyonda Yeni Trend: Servis Arabaları İle Sergi Alanları Oluşturun!
Dekorasyonda Yeni Trend: Servis Arabaları İle Sergi Alanları Oluşturun!

Dekorasyonda Yeni Trend: Servis Arabaları İle Sergi Alanları Oluşturun!

Evinizde rengârenk dekoratif şişeler, gördüğünüz an vurulup aldığınız fakat dolap içinde muhafaza etmek zorunda kaldığınız dekoratif birçok objeyi, en güzel yemek tabaklarınızı ve aklınızda olup da kapalı bir dolap arkasında kaldığı için yapamadığınız birçok tasarım fikrini gün yüzüne çıkarmaya ne dersiniz? İşte tüm bu güzellikleri, kapalı dolapların arkasından kurtaracak ve onları en güzel şekilde sergileyecek yeni sezonun en gözde dekorasyon objesi: servis arabaları.

Araması da bulması da biraz uğraştırıcıdır. Ayrıca model olarak ülkemizde ancak belirli büyük dekorasyon mağazalarında değişik ve tarz modellerine rastlayabilirsiniz. Fakat bar servisleri ve servis arabaları ile oluşturulan dekorasyon köşeleri, iç mekân dekorasyonunun yıldızı olmaya adaydır. Evinize gelecek misafirlerin ilk olarak fark edeceği tarzda bir dekorasyon sergisi oluşturmak istiyorsanız servis arabaları tam size göre!

Peki, servis arabaları ve bar servisleri ile hem değişik hem de dikkat çekici dekorasyonlara imza atmak istiyorsanız, servis arabalarını iç mekân dekorasyonunda nasıl değerlendirmelisiniz? İşte size servis arabaları ile yapılabilecek en farklı dekorasyon fikirleri…

Servis Arabanız Nasıl Olsun?
İç mekân dekorasyonunda servis arabaları ile değişik bir dekorasyon köşesi yaratmak istiyorsanız, öncelikle hangi tarz bir servis arabasını dekore edeceğinize karar vermeniz gerekecektir. Evinizin genel dekorasyon havası vintage ve rustik bir tarzda ise, ahşap olan ve hatta biraz deforme gibi gözüken servis arabaları sizin için ideal seçimlerden birisi olacaktır. Fakat daha modern bir dekorasyon tarzı oluşturmak istiyorsanız, metal bir servis arabası tercih etmeniz gerekecektir. Metal servis arabaları içerisinde özellikle de mat altın rengi ya da sezonun da favori renklerinden birisi olan bakır rengi ile boyalı olanlar, bizim de favori modellerimiz arasında yerini almaktadır.

Romantik Sevenlere: Beyaz Ferforje
Ev dekorasyonunda romantik tarzda bir dekorasyon sevenler için servis arabaları kullanarak yapacakları bir iç mekân dekorasyonunda; servis arabası seçimini beyaz renkten ve ferforje modelinden yana kullanmaları, istenilen havayı yaratmak için uygun olacaktır. Beyaz ferforje bir servis arabasını çiçekler ve mumlar ile süsleyerek, romantik etkiyi daha da güçlendirmek mümkündür.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top