facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Dekorasyonda Yeni Trend: Mutfakta Avize Kullanmak
Dekorasyonda Yeni Trend: Mutfakta Avize Kullanmak

Dekorasyonda Yeni Trend: Mutfakta Avize Kullanmak

Ev dekorasyonunda büyük parçaların seçimleri ve genel dekorasyon tarzının belirlenmesinin yanında, küçük detayların ve aksesuarlarında da dekorasyon trendlerine uygun bir seçimle belirlenmesi önemli bir adımdır. Aydınlatma konusu, bu aşamada karşımıza çıkan ve üzerinde ekstra bir özen gerektiren dekorasyon objelerinden birisidir. Dekorasyon tarzına ve yaratmak istediğiniz atmosfere göre aydınlatma seçimi yapmak, evinizin şık ve tarz gözükmesi için oldukça önemlidir.

Son dönemde ev dekorasyonunda farklı uygulamalar yapmak trendi oldukça popüler iken, sezonun en trend aydınlatma tercihlerinden birisini size sunacağız: mutfakta avize kullanmak. Ev dekorasyonunda avize tipi aydınlatmalar genelde oturma mekânlarında ya da ara salon- giriş gibi yerlerde tercih edilen aydınlatma tipleridir. Klasik ve gösterişli stilleri ile oturma odanızı ya da salonunuzu yıldızlaştıran avizeler, şimdi de mutfakları şıklaştırma peşinde…

İşte size mutfakta avize kullanımının en şık ve tarz olduğu uygulamalardan birkaçı…

Hem modern hem klasik isteyenlere
Ev dekorasyonunda gelenekselin çizgisini modern hayatın dekorasyon tarzı ile birleştirmekten hoşlananlar, mutfakta avize kullanmak fikrine eminiz ki bayılmışlardır. Klasik dekorasyon tarzının en önemli göstergelerinden olan avizeleri siz de beyaz-siyah gibi modern renklerde tercih edilerek güzel bir mix-match çalışmasına imza atabilirsiniz. Özellikle rustik ve klasik tarza yakın bir mutfak dekorasyon tarzınız var ise bu seçim tam sizlik olacaktır!

Klasikten vazgeçmeyenlere
Klasik dekorasyondan vazgeçemeyenlere, görkemli dekorasyon tarzları ile birebir uyuşan altın-kahverengi renklerinde tasarlanmış iddialı avize modelleri biçilmiş kaftandır! Böylece mutfağınız adeta bir saray mutfağı gibi şık ve tarz gözükür.

Modern tarzda sevenlere
Ev dekorasyonunuzda ve mutfağınızda genel dekorasyon tarzı modern ise, bu mutfakta avize kullanmanıza engel bir durum elbette değildir. Modern tarzda tasarlanan avizeler ile siz de modern mutfağınızı avizeler ile aydınlatabilirsiniz.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top