facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Dekorasyonda Yeni Trend: Metal Perdeler
Dekorasyonda Yeni Trend: Metal Perdeler

Dekorasyonda Yeni Trend: Metal Perdeler

Yenilikçi tasarımlar, ev dekorasyonunda özellikle endüstriyel tarzda iç mekân dekorasyonunun son dönemde oldukça popüler olması ile birlikte ilgi gören tasarımlar haline geldi. Farklı uygulamalar, kalıpların dışına çıkarak yapılan tasarımlar; ev dekorasyonunda yenilikçi tasarımlara imza atmanın altın kuralı oldu. Ünlü bir İspanyol markası da yenilikçi ve modern tasarımlardan hoşlananlara, yeni sezon kataloglarında oldukça farklı ve hoş bir sürpriz yaptı: dekoratif metal perdeler.

Peki, markanın yeni sezonda büyük bir patlama yaratması beklenilen bu tasarımı nasıl bir dekorasyon uygulamasını da beraberinde getirecektir? İşte dekoratif metal perdeleri dekore etmenin püf noktaları…

Dekoratif Metal Perdeler
Metal perdeler, hem iç hem de dış mekânlar için kullanılabilen ve her biri farklı konsepte sahip yenilikçi bir tasarımdır. Modern tarzdan hoşlananlar ve alışılmışın dışında farklı tasarımları evinde uygulayanlar için metal perdeler oldukça güzel bir seçim olacaktır. İç mekânlara yaratıcı ve estetik bir görünüş eklemek için oldukça başarılı olan bu tasarım, dünya ev dekorasyonu modasında da heyecanla karşılanmıştır.

Metal Perdenin Adı Nereden Geliyor?
Metal perdeleri ev dekorasyonunda kullanmadan önce, bu yenilikçi tasarımı biraz daha yakından tanıyalım. Bu tasarıma metal perde adının verilmesi tasarımların zincirlerden tasarlanması sebebi iledir. Bu tip perdeler zincir perde olarak da isimlendirilebilir. Metal perdeler her iklim koşuluna dayanıklı ve kolay temizlenebilme özelliğine sahip olması bakımından tercih edilebilirliği de artacaktır. Metal ismi sizi korkutmasın! Bu perdeler aynı zamanda oldukça da hafif tasarımlardır. Ayrıca çevrecilere de güzel bir haberimiz var! Bu perdeler uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanıma uygundur ve geri dönüştürülebilir çevreci yaklaşımı ile oldukça da dikkat çekicidir.

Trend: Pembe Modeller
İspanyol markasının tasarımı olan bu metal perde modelleri arasında en çok dikkatimizi çeken ise, sezonun renk trendine de uygun olması açısından uçuk pembe renkte olan tasarımlardır. Hem modern hem de nostaljik ve romantik detayların birleşimi olan bu model ile özgür ve romantik ruhunuzu da ortaya çıkarabilirsiniz.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top