facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Dekorasyonda Yeni Moda: Kitapsever Merdivenler
Dekorasyonda Yeni Moda: Kitapsever Merdivenler

Dekorasyonda Yeni Moda: Kitapsever Merdivenler

Dubleks evlerin kaçınılmaz parçası olan iç mekân merdivenleri, gün geçmeye dursun ki yepyeni çeşitlerle karşımıza çıkıyor. 2014-15 sezonunun trendi olan cam tuğlalı dubleks merdivenleri, bu sene kış aylarından itibaren yerini ahşap merdivenlere bırakıyor.

Kitap Merdivenler

İç mekân zemininiz kalebodur, lime taş vb. malzemelerden oluşuyor olsa dahî; ahşap merdiven kullanmanız evlerinize sıcaklık katacaktır.

Ahşap merdivenlerin en büyük kolaylığı da hijyen ve bakımıdır. Yalnızca ıslak bir bezle silerek temizliğini sağlayabilir, cila ile parlatarak yeni görünümü yaratabilirsiniz.

Kitaplık Merdivenler

Bu yıl moda olan bu merdiven modellerinin en yaratıcı ve ilgi çekici şekli, yabancı dil çevirilerinde “kitap basamakları” olarak bilinen ve kitap desenli merdivenlerdir.

Dilediğiniz ahşap merdiven modelini seçerek, en sevdiğiniz kitap kapaklarını merdivenlerinize işletebilir ve evlerinizde hiç ummadığınız kadar klasik/modern görüntüler elde edebilirsiniz.

Kitap Şeklinde Merdivenler Kitaplar Şeklinde Merdiven

Kitapsever merdivenlerin maliyeti, diğer ahşap merdivenlere göre daha yüksektir. Çünkü dilediğiniz kitap isimlerini bastırmanız gerekir ve bunlar özel tasarım olarak değerlendirilir.

Dubleks, tripleks vb. katlı ev sahiplerine tavsiyem, evlerinizde bu ilgi çekici ve yaratıcı merdiven tasarımlarını mutlaka kullanmanız.

Kitaplık Merdiven

Sevgilerimle..

2 yorum

  1. Bu desemler için merdivenler ahşap olmak zorunda mi?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top