facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Dekorasyonda Son Trend: Pembe-Sarı Renginde Dekorasyon
Dekorasyonda Son Trend: Pembe-Sarı Renginde Dekorasyon

Dekorasyonda Son Trend: Pembe-Sarı Renginde Dekorasyon

İç mekân dekorasyonunda renkli, eğlenceli ve şeker gibi bir dekorasyon tarzı yaratmak son dönemde popüler uygulamalardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle içindeki çocuğu hala öldürmeyenlerin tercihlerine yansıttığı bu eğlenceli ve renkli dekorasyon tarzı ile masal diyarlarından fırlamış gibi gözüken iç mekânlar elde edebilirsiniz.

Siz de şeker mi şeker bir iç mekân dekorasyonu oluşturmak istiyorsanız, size önerimiz pembe ve sarı renkte dekore edilen evlerdir. Pembenin en tatlı tonu ile sarının en güzel tonu bir araya gelerek ortaya çıkan masalsı dekorasyon, özellikle küçük mekânları şirin ve sevimli bir hale getirmektedir.

Pembe Sarı Dekorasyon

 Pembe ve sarının birlikte uygulandığı en güzel fikirlere birlikte göz atmaya ne dersiniz? İşte pembe ve sarının en sevimli ve en güzel birliktelikleri…

Şeker Diyarından Bir Köşe: Şeker Pembesi – Güneş Sarısı
Şeker pembe ve güneş sarısı, bazılarına göre uyumsuz renkler gibi gözükse de; aslında iki renk hem enerjileri hem de renklerin parlaklıkları açısından birbirlerine oldukça uyum sağlayabilirler. Bu iki rengin birlikte kullanıldığı alanlar olarak ilk akla gelen çocuk ve bebek odaları iken; son dönemlerde oturma odaları ve giriş kısımlarında da bu iki renge yer verilmiştir.

Güneş sarısı rengini duvar rengi olarak tercih edip, soft renklerde koltuklar tercih edebilir ve aksesuar seçimlerinizi şeker pembesinden yana kullanabilirsiniz.

Pembe Yemek Odası Sarı Renk Berjer

Romantik Bir Dekorasyon Tarzı İçin: Uçuk Sarı Ve Pastel Pembe
Pembe ve sarı renklerinin ton olarak sınırsız bir zenginliğe sahip olması, sizin yaratmak istediğiniz dekorasyon tarzını kolaylıkla yaratmanıza imkân sağlayacaktır. Pembe ve sarı renklerinin pastel tonları, bu açıdan oldukça şık ve soft mekânlar yaratmak için biçilmiş kaftandır. Özellikle yatak odası ve oturma odası gibi alanlarda kullanılan bu iki renk, mumlar ve ferforje objeler ile desteklenerek romantik tarzın belirginliği de ortaya çıkarabilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top