facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Dekorasyonda Pop Art Modası
Dekorasyonda Pop Art Modası

Dekorasyonda Pop Art Modası

20. yy itibarı ile klasik anlayışına karşı olarak yaşamımıza giren pop-art akım, son dönemde tekrar moda olmuştur. Modada etkisini yoğun bir şekilde hissettiğimiz pop-art,  için de farklı ve orijinal fikirlere malzeme sunmaktadır.

‘Rengârenk ve canlı renkler kullanmak’ ve ‘eğlenceli mekânlar’yaratmak isteyenler için pop-art akımından esinlenerek oluşturduğumuz fikirlerin yer aldığı renkli ve enerjili yazımıza hoş geldiniz!

TEMEL KURAL: DESENLİ KUMAŞLAR-NEON RENKLER
Pop-art denildiğinde aklımıza gelen ilk şey: renk ve desen. Bu sebeple kullanmak istediğiniz rengin neon tonları bu tarz için ideal olacaktır. Geometrik ve karışık desenler de pop-artın vazgeçilmezidir. Bu sebeple rengarenk olmaktan ve karıştırmaktan korkmayın!

TABLOLAR VE DUVARLARDA ÜNLÜLERİN POP-ART HALİ
Pop art modasında en çok kullanılan dekorasyon ürünleri , ünlülerin pop-art tarzında yeniden yorumlanmış çizimlerinden oluşan ürünlerdir. Odanıza asacağınız pop-art çiziminde bir Audrey Hepburn ya da Marilyn Monroe tablosu, koltuklarınızda ya da halınızda bu çizimlere yer vermeniz ya da duvar kağıdı olarak tercih etmeniz bu trendi yakalamanızı sağlayacaktır.

AKSESURLAR SEÇİMİNDE POP-ART TARZINI YANSITIN
Pop-art tarzının evinizin genel dekorasyon tarzına hakim olması istemiyorsanız fakat yine de bu trendi kullanmak istiyorsanız size önerimiz aksesurlarda bu akıma yer vermenizdir. Son zamanda pop-art tarzında aksesurlar oldukça modadır ve bu konuda birçok çeşit bulmanız mümkündür.

Pop-art akımı için ihtiyacınız olan tek şey içinizdeki enerjidir aslında. İçinizdeki enerjiyi, rengarenk detaylarla ve retro desenlerle birleştirmeniz,enerjili mekanlar yaratmanız için yeterli olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top