facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Dekorasyonda Klasik mi? Modern mi?
Dekorasyonda Klasik mi? Modern mi?

Dekorasyonda Klasik mi? Modern mi?

Klasik dekorasyon tarzı mı yoksa modern dekorasyon tarzı mı diye düşünenler! Bir seçeneğiniz daha var. Belki de klasik dekorasyonla modern dekorasyonu iç içe kullanabileceğiniz bir yol vardır. Klasik tarzı sevip de gözü modern dekorasyon tarzında kalan insanlar için hem klasik hem de modern tarz içi içe kullanılabilir demek istiyoruz.

Klasik Dekorasyon

Nasıl mı?
Son derece sade ve şık dekorasyon stilleri oluşturmak için hem klasik hem de modern tarzın harmanlandığı fark oluşturan bir tarz hayal edebilir ve hayata geçirebilirsiniz.

Diyelim ki çok fazla antika eşyanız var ama aynı zamanda bir o kadar da modern eşyanız var. Pekiyi kendi tarzınızı oluşturmak için ne yapabilirsiniz?

Örneğin klasik pufu hiç çekinmeden modern dizayn edilmiş bir masanın üzerine koyabilirsiniz!

Aynı şekilde antika aynalar hiçbir zaman değerini kaybetmez. Modern bir mobilyanız varsa antika aynanızı modern mobilyanıza monteleyerek mükemmel bir tarz yakalamanız mümkün.

Klasik Dekorasyon

Her zaman modern tasarımlarla antika tasarımları bir arada kullanabileceğinizi ve bunun için ihtiyacınız olan tek şeyin hayal gücü olduğunu unutmayın.

Klasik sandalyeleriniz mi var? Sandalyelerinizi atmanıza gerek yok. Modern bir masanın etrafına antika sandalyelerinizi dizerek farklı ve şık bir tasarıma imza atabilirsiniz.

Klasik dekorasyon tarzınız mı var? Klasik yemek masanızın etrafına modern sandalyelerinizi dizebilirsiniz.

Klasik tarz dekorasyondan vazgeçmek istemeyen ve aynı zamanda modern tarzı da benimseyenler için her iki tarzı birlikte kullanacakları parlak fikir ürünü yöntemler mevcut.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top