facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Dekorasyonda Kahverengi ve Krem renklerine nasıl hareket katarım?
Dekorasyonda Kahverengi ve Krem renklerine nasıl hareket katarım?

Dekorasyonda Kahverengi ve Krem renklerine nasıl hareket katarım?

Evinizin tüm ağır mobilyalarında kahve ve krem tonlarında tercihlere yer vermişseniz bir zaman sonra sıkıldığınız da bunları tamamiyle değiştirmeniz daha büyük sorunlara yol açabilir.
Bu olumsuzlukları sayacak olursak, evinizin her mobilyasını sıfırdan yenilemek maddi anlamda sizi zorlayabileceği gibi, hem de sağlığınız ve zamanınızdan çalabilir.

Kahve Krem Koltuklar
Bu nedenle daha basit dokunuşlar ile kahve ve krem tonlarının ağırlığını bir nebze azaltmayı hedefleyerek bazı aksesuarlarınızda dekoratif ve iddialı renklere yer vererek amacınıza ulaşabilirsiniz. Bu aksesuarların başında yerlerinizde kullandığınız halılar, pencerelerinizi süsleyen perdeleriniz, koltuklarınızın üzerinde bulunan yastıklar ya da bir köşenizde salaşlığı yansıtmış olan minderleriniz gelebilir. İşte bu aksesuarlarınızda kahve ve krem tonlarının yaratmış olduğu kötü havayı biraz dağıtmak için bu renklerin tam zıttı olan kırmızı, turkuaz ve mavi tonları ya da hardal sarısı gibi renkleri tercih etmelisiniz.

Bu sayede dekorasyonunuzla uyumu yakalamış olacaksınız. Aynı zamanda da ruhunuzda yer etmiş olan kötü enerjinin yerine daha pozitif olmuş olacaksınız.

Krem Kahve Kanepe

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top