facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Dekorasyonda Geometrik Desenler
Dekorasyonda Geometrik Desenler

Dekorasyonda Geometrik Desenler

Ev dekorasyonunda geometrik desenlerin baskınlığı, 2015 yılına damgasını vuran dekorasyon trendlerinden biri olmuştur. 2015 yılı moda dünyasından aksesuarlara, ev dekorasyonundan, mobilya seçimlerine kadar her alanda damgasını vuran geometrik desenler, modern dekorasyon tarzı ile iyi bir uyum yakalamaktadır.

Bu yazımızda ev dekorasyonunda geometrik desenlerin güçlü etkisinden faydalanarak; çarpıcı, farklı ve oldukça modern dekorasyon tarzına imza atmanızı sağlayacak ufak dekorasyon tüyolarını sizlerle paylaşacağız. İşte geometrik desenli ev dekorasyonu için yapılabilecekler:

Geometrik Desenli Modern Halı

GEOMETRİK DESENLİ KIRLENTLER
Kırlent kullanımı, geçen sezon ev dekorasyonuna damgasını vurmuş, kırlentler; özellikle rahat bir oturma alanı yaratmak isteyenlerin severek kullandığı aksesuarlardan birisi olmuştur. Evinizde geometrik desenli bir dekorasyon tarzının hâkim olmasını istiyorsanız, işe büyük parçalar yerine küçük detaylardan başlayarak geometrik desenli kırlentler edinebilirsiniz. Özellikle de siyah-beyaz geometrik desenler, sezonun en favori dekorasyon objelerinden biri olarak ünlü mağazaların da vitrinlerini süslemektedir, bizden söylemesi.

Geometrik Desenli Yastıklar

İDDİALI VE ÇARPICI: DUVARLARDA GEOMETRİK DESENLER KULLANIN
Eğer farklı ve iddialı bir dekorasyon tarzı yaratmak istiyorsanız, geometrik desenleri duvarınızda kullanarak oldukça iddialı bir duvar dekorasyonuna imza atabilirsiniz. Duvarınızda kullanacağınız geometrik desenli duvar kâğıtları ya da özel şekilli fırçalar ile istediğiniz geometrik deseni duvarınıza uygulayabilirsiniz.

HALILARDA GEOMETRİK DESEN ÇILGINLIĞI
Halılar, iç mekân dekorasyonunda en önemli dekorasyon parçalarından birisi olduğundan dolayı halı seçimini dekorasyon tarzınıza uygun bir şekilde yapmak da oldukça önemli bir adımdır. Eğer eviniz modern tarzda dekore edilmiş bir ev ise ve geometrik desenleri iç mekânda kullanmak istiyorsanız, halı seçiminizi geometrik desenlerden yana kullanarak bu tarzı yakalayabilirsiniz. Çarpıcı renkler yerine tercihinizi yine siyah-beyazdan yana kullanırsanız, genel dekorasyon rengini de kolaylıkla seçebilirsiniz. Siyah-beyaz, her renge uyum sağlaması açısından oldukça iyi bir seçimdir.

Geometrik Desenli Halı

KÜÇÜK DETAYLARDA GEOMETRİ DESENİ KULLANMAK
Ev dekorasyonunda küçük detaylarda kullanacağınız geometri desenleri, evinizin sade ve şık dekorasyonuna abartıya kaçmadan güzel ve kararında bir dokunuş yapacaktır. Geometrik desenli abajurlar, lambalar, mumluklar evinizin dekorasyon tarzını güçlendiren küçük detaylar olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top