facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Dekorasyonda ekose şıklığı
Dekorasyonda ekose şıklığı

Dekorasyonda ekose şıklığı

Dekorasyonda ekose denilince hemen aklımıza evlerimizde oturma grupları geliyor. 2015 yılı aslında biraz ekoseye dönüş yılı olarak algılanabilir. Şuanda herhangi bir alışveriş merkezine gittiğinizde ekoseli olarak birçok ürün grubu bulmanız oldukça kolay olacaktır. Ekose ilk bakışta aslında sadeliği ve saflığı anlatan ve modern detayları ile sizleri kendine çeken bir motif olarak karşımıza çıkıyor. Yani evinizin birçok alanında kullanabilir ve ekosenin güzelliğini yaşayabilirsiniz

Ekose dekorasyonu yaparken sadece abartmamaya dikkat ediniz. Yani örneğin oturma grubunuzu ekse alıyorsanız odanın diğer bir alanında ekose kullanmadan daha farklı modeller ve renkleri tercih edebilirsiniz. Hatta oturma odanızın koltuklarında da hepsinde birden değil, daha çok tekli koltuklarında ekose kumaşlarını kullanarak fark yaratabilirsiniz.

Ekose kumaşlarını koltukta beğenmiyorsanız diğer detaylarda ön plana çıkarabilirsiniz. Özelikle abajurlarınızda, ortada kullanacağınız puf koltuklarında, tablolarda, halılarınızda ya da kullandığınız farklı objelerde ekose tarzını baz alabilirsiniz. Bu hem denge sağlayacak hem de çok dikkat çekmeden ekose tadını sizlere yansıtmış olacak.

Ekose modellerinin en çok yakıştığı alanlardan biri de yatak odalarıdır. Yatak odalarında çarşaflarınız için ya da battaniyeleriniz için tercih edebilir ve yatak odalarınıza da oldukça fazla şekilde yakıştırabilirsiniz. Ekose modelinde de renkleri kendiniz belirleyebilirsiniz. İç içe geçmiş ekose modelleri ya da farklı renk tonlarını kullanarak odanıza uyum sağlamasını sağlayabilirsiniz. Kısaca ekose sadece yaşı küçük olanlar için değil, ileri yaş grubunda dahi tercih edilebilecek ve her eve her odaya uygulanabilir. Ekoseyi isterseniz mavi tonlarda, isterseniz pembe tonlarında isterseniz gri tonlarında yani ruh haliniz neyi gösteriyorsa ve sizler hangi renkten keyif alıyorsanız ona göre tercih yapabilir ve evlerinizde ekose tarzını konuşturabilirsiniz. Kısaca önümüzdeki yıllarda daha ekose tarzını daha çok görüyor olacağız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top