facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Dekorasyonda “Dudak” Modası
Dekorasyonda “Dudak” Modası

Dekorasyonda “Dudak” Modası

Dekorasyon, çok kapsamlı bir terim olmakla birlikte; günden güne büyüyerek daha da kapsamlı bir hale gelmekte. Doğuşunu, gelişerek ve değişerek büyüyen yapısını bir  canlıdan ayıran tek özelliği asla ölmeyecek olmasıdır.

Dekorasyonu hayatta tutan en önemli iki faktör ise, şüphesiz değişimi ve gelişimidir. Günden güne yenilenerek büyüyen yapısı, dekorasyonu sürekli canlı tutmaktadır.

Bu yenileşmenin en eğlenceli ve hareketli örneklerinden biri ise “dudak” kombinasyonları oldu. Özellikle bu sezon, oldukça ürüne temel olan dudaklar; insan yüzünde olduğu kadar evlerde de muhteşem görüntülerle karşımıza çıkıyor.

İşte dudak kategorisinde bugüne kadar kullanılmış en güzel parçalar:

  • DUDAK ŞEKLİNDEKİ KOLTUKLAR

Salon ve yaşama odalarının (oturma odası vb.) olmazsa olmazı olan oturma gruplarınıza oldukça şık bir parça eklemek ister misiniz? Dudak şeklinde koltuklar odanıza farklı bir hava katıyor. Bu kadınsı koltukların, sandalyelerin; grubunuz içerisinde ne kadar hoş görüneceğine siz de tanıklık edin.

 

  • DUDAK AYRINTILI YASTIKLAR

Koltuk takımlarınızı canlandırmak veya takımınıza şıklık kazandırmak istiyorsanız, mutlaka dudak baskılı yastıkları kullanmalısınız. Dudak şeklinde yastıklar da odanızın zarafeti için oldukça katkılı olacaktır.

 

  • TREND: DUDAK EFEKTLİ TABLOLAR

Özellikle birebir dudak yansımaları da diyebiliriz. Çok özel kalemlerden çıkan, çok güzel olan bu eserlere mutlaka duvarlarınızda güzel bir yer açın. Eğer odanız hareketli formlara sahipse, bu tablolar odanızda “pop art” bir görüntü yaratacaktır. Türkçeleştirmemiz gerekirse, odanız daha dinamik ve genç görünecektir.

  

  • DUDAK DEKORLARI

Bu objeler, evinizin her köşesinde hareket yaratacak parçalardır. Küçük ayrıntılardan oluşurlar ve ilgi çekicidirler.

 

Şimdiden keyifli alışverişler..

3 yorum

  1. Derya Kılıç

    Genç resimdeki koltuk tam genç kadın odasına gidebilecek güzellikte. Çok beğendim inşallah bende yakın zamanda o modellerden birini alırım.

  2. oldukca güzel şık görünüyor fakat biz anadolu insanıyız misafir bunu görünce hakkımızda kimbilir ne düşünür 😀

  3. dekorasyonda insanlar çığır açmış gibi gözüküyor bu dudak modası çok güzel bence yeni evli çiftler için ideal

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top