facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Dekorasyonda Country Tarzı
Dekorasyonda Country Tarzı

Dekorasyonda Country Tarzı

Dekorasyon yaparken country tarzı herkesin düşüncesinde koyu renkler olarak algılanır. Oysa ki tamamen sıcak ve pastel renklerinin hakim olduğu country tarz evinizi yenileyecek, samimi bir ortama zemin hazırlayacaktır. Evde kendinizi daha huzurlu, daha samimi ve canlı hissedeceksiniz. Özellikle oturma odanızda çok tercih edebileceğiniz, ortamının elverişli olduğu country tarz gençlerin yeni gözdesi olmaya devam ediyor. Sade ve şık, konforlu, gösterişten uzak, renkli ama estetik bir odaya sahip olabilmek için tarzını belirmeniz gerekmektedir. Evinizde çiçekler açacak, her mevsim evinizde baharı yaşayacaksınız. Samimi ve sıcacık bir ortam ile yakalayacağınız güzellik, yaşam alanınızı tazeleyecektir. Geniş bir rahat koltuklar, ağaç, çiçek ve baharın renkleri evinizde huzurun simgesi olacaktır.

Country Dekorasyon

İş ve sosyal hayatın dayattığı ve getirdiği sorumluluklar evinizde de sizi rahatsız etmeyecektir. Aksine evde oldukça huzurlu bir yaşam alanı sizleri bekliyor olacaktır. Rengarenk koltuk yastıklarına sırtınızı dayayıp, geniş koltuğunuza büyük bir konfor ile uzanabilirsiniz. Yastıklarda pamuk, keten ve yünlü kumaşlar hakim olurken, çiçek, düz ve çizgili desenlerde içinizi aydınlatacak esenlikte olacaktır.

Country Dekorasyon Fikirleri

Açık renk ve ahşap koltuk takımları kullanım alanınızı daha estetik bir hava kazandıracaktır. Doğal ahşap ve ceviz en çok kullanılan tercihlerden biridir. Kullanacağınız aksesuarlar da son derece otantik ve estetik durmalıdır. Seramik aksesuarlar çok yakışacaktır. Country tarza en uygun mobilya seçenekleri el işçiliği çok önemli bir yer tutmaktadır. Ortamda karmaşaya yer vermeden sade, şık ve geniş bir görüntüye rahatlıkla yer verebilirsiniz.

Country Dekorasyon Örnekleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top