facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Dekorasyonda Bisiklet Modası
Dekorasyonda Bisiklet Modası

Dekorasyonda Bisiklet Modası

Ev dekorasyonu konusu hayal gücü ve yaratıcılık ile birleştiğinde ortaya hem farklı hem de orijinal uygulamalar çıkmaktadır. Günlük hayatımızda belirli işlevleri ile bildiğimiz objeleri çok farklı alanlarda ve farklı işlevlerde kullanmak son dönem ev dekorasyonu trendlerini belirleyen bir kuraldır.

Evinizde boş kalan ve ne asacağınızı bilemediğiniz duvarlar mutlaka vardır. İşte bu duvarları farklı ve yaratıcı bir fikirle değerlendirmeye ne dersiniz?

BİSİKLETLER SADECE SÜRMEK İÇİN DEĞİLDİR!

Evet, yanlış okumadınız. Bisiklet günlük yaşantımızda bir yere gitmek ya da spor amaçlı kullandığımız bir objeyken biz size onu farklı bir alanda kullanmanızı öneriyoruz: Bisikleti iç dekorasyon nesnesi olarak kullanın ve evinizin boş kalan duvarına bisiklet asın.

TREND KULLANIM: ‘VİNTAGE’ TARZA UYGUN ESKİ BİSİKLETLER

‘Vintage’ tarzı seviyorsanız ve evinizin her köşesi buram buram naftalin kokuyorsa, duvarlarınızda da bu havayı devam ettirmek için ahşap ve eski bir bisiklet sizin için idealdir. Üstelik bunun için çok aramanıza gerek yok. Dedenizin veya yaşlı bir amcanın kullanmadığı ve bir köşede eskimeyi bekleyen bir bisikleti mutlaka vardır!

ROMANTİK TARZ İSTEYENLERE: FERFORJE BİSİKLETLER

Son zamanlarda trend olan romantik evler konsepti, genelde beyaz ve pastel tonda renklerin kullanıldığı, sakin ve doğal mekanlardır. Romantik tarzın bütünleyici rengi olan beyaz ve kremler aksesuar seçimlerinde de ilk tercih olmaktadır. Bu sebeple bisikleti iç dekorasyonda kullanıp romantik bir hava yaratmak isteyenlere önerimiz var: ferforje bisikletler. 

İPUCU: Bisiklet dekorunu iç mekânda kullanmak isteyenler ama bisikleti duvara asmak konusunda da kararsız olanlara da tavsiyemiz var: stickerler. Bisiklet desenli duvar yapıştırmaları bu konuda sizin ihtiyacınızı karşılayacaktır.

2 yorum

  1. Dekor bisiklet almak istiyorum fiyatlı dönüş yapar misiniz?

  2. Bisiklet duvar askısı almak istiyorum yardımcı olur musunuz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top