facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Dekorasyonda Altın Rengi Beyaz İkilisi
Dekorasyonda Altın Rengi Beyaz İkilisi

Dekorasyonda Altın Rengi Beyaz İkilisi

Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte ev dekorasyonunda ‘beyaz’ rengin hâkimiyet zamanı da gelmiş demektir. Yazın sıcak havasında hem fresh hem de şık ve sade bir dekorasyon imkânı veren beyaz renk, neredeyse tüm dekorasyon trendlerinde de kullanılan ortak bir renk olması açısından en çok tercih edilen renkler arasında yerini almıştır. Peki yaz sezonunda beyaz rengin yanına eşlik edecek en trend renk hangisidir? İşte sezonun en trend renklerinden birisi olan altın renginin, yazın en çok kullanılan rengi olan beyaz renk tonu ile oluşturduğu en güzel birliktelikler…

Beyaz Renk Mutfak Dekroasyonu Ev Dekorasyonu

Beyaz renkte dekore edilen bir ev dekorasyonunda yaratılmak istenilen en temel hava sade, zarif ve şık bir dekorasyon algısıdır. Beyaz rengin bu etkiyi yaratmasında yardımcı bir renge ihtiyaç duyduğu konusunda hem fikir olanlar ise beyaz rengin saflığını şık ve sezonun en trend renklerinden birisi olan altın rengi ile birlikte kullanarak modern ve trend bir dekorasyon uygulamasına imza atmaktadır.

İşte altın rengi ve beyaz renginin bir arada kullanıldığı en güzel dekorasyon fikirleri

Altın Renk Aksesuar Beyaz Mutfak

Aksesuarlarda Altın Zarafeti
Altın rengi, lüks ve zenginliği çağrıştıran bir renktir. Bu sebeple sade, zarif ve modern bir dekorasyon yaratmak istendiğinde dekorasyonda altın rengine ağırlık verilmesi doğru bir uygulama olmayacaktır. Aksine altın rengini belirli alanlarda ve küçük dokunuşlar şeklinde kullanarak, beyaz renge ağırlık vermek; sade, zarif ve modern bir dekorasyon için en ideal uygulama olacaktır.

Altın Rengi Aksesuar Modelleri

Altın-Beyaz İkilisini Ahşap Rengi İle Dengeleyin
Altın rengi ve beyaz renginin birlikteliğini hem daha doğal hem de daha ekolojik bir dekorasyon tarzında kullanmak isteyenlere yardımcı bir üçüncü renk olarak ahşap rengi önerilmektedir. Ahşap renginde tercih edilen mobilyalar, aksesuar ve dekoratif parçalar; altın rengini lüks görüntüsünü be beyaz rengin modern çizgisini dengelemek için idealdir.

Altın Rengi Aksesuarlar Altın Rengi Duvar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top