facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Dekorasyon Trendi: Baykuş Figürlü Objeler
Dekorasyon Trendi: Baykuş Figürlü Objeler

Dekorasyon Trendi: Baykuş Figürlü Objeler

Ev dekorasyonunda her dönem belirli trendler ön plana çıkmaktadır. Bazı dönemler sade ve şık dekorasyon tarzı ön plana çıkarken, bazı dönemlerde daha süslü ve daha canlı renklerin hâkim olduğu dekorasyon tarzı popüler hale gelir. Ev dekorasyon trendlerini renkler belirlediği gibi kullanılan desenler ve hayvan figürleri de belirlemektedir. Bu akım etkisinde bir dönem kelebek hayvan figürü, ev dekorasyonuna damgasını vurmuştur.  Özellikle romantik tarzla iyi bir uyum sağlayan kelebek figürü, ev dekorasyonuna küçük ama şık dokunuşlar yapmaktadır. Bu sezon ise ev dekorasyon modasına damga vuran hayvan figürü baykuştur. Baykuş, kimine göre uğursuzluk getiren bir kuş olarak bilinse de, modada da ev dekorasyonunda da bu sezon baykuş temalı ürünler oldukça trend bir kullanımdadır.

Hem dekorasyonun ana parçalarında hem de ufak detaylarda başarıyla kullanılan baykuş figürü, ünlü ev dekorasyonu markaları tarafından da keşfedilerek geniş bir ürün yelpazesin yansımıştır. Sezonda en popüler olan baykuş figürlü dekorasyon objeleri ise; duvar kâğıtları, baykuş desenli saksılar, vazolar, kırlentler, fincan ve tabaklardır.

TREND ALARMI: BAYKUŞ DESENİ EVLERİNİZDE
Baykuş figürünün ev dekorasyonuna damgasını vurması sonucunda, ünlü markaların vitrinlerinde baykuş temalı birçok dekorasyon objesi görmekteyiz. Ev dekorasyonuna baykuş temasını uygulamak isteyenlere en iyi uygulama olarak baykuş desenli bir tabloyu duvarlarına asmalarını tavsiye edebiliriz. Bunun haricinde kitaplığınızda ya da raflarınızda sergileyeceğiniz baykuş desenli biblolar ya da süs eşyaları da oldukça şirin ve dikkat çekici bir seçim olacaktır. Evinizin herhangi bir köşesini zenginleştirmek için baykuş desenli bir vazo tercih etmeniz ise hem şık hem de o köşeyi doldurucu bir tercih olacaktır.

HEM ROMANTİK HEM TREND: BAYKUŞLU MUMLUKLAR
Baykuş temalı ev dekorasyonu yaratmak için ve biraz romantik biraz da antik formda dokunuşlar için mumluklar en iyi seçimlerden biridir. Baykuş mumluklar ile mumların loş ışığından faydalanarak keyifli köşeler oluşturabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top