facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Dekorasyon Trendi: Açık Gri Renk Kanepeler
Dekorasyon Trendi: Açık Gri Renk Kanepeler

Dekorasyon Trendi: Açık Gri Renk Kanepeler

Dekorasyonda en çok kullanılan iç mekân renklerinden birisi olan bej rengi, duvar dekorasyonundan; koltuk rengi seçimine kadar evin her alanını etkisi altına alan renklerden birisidir. Bej tonunun diğer renkler ile birlikte uyumlu ikililer oluşturması ve pastel tonu sebebi ile her tarz ev dekorasyonuna kolaylıkla adapte edilebilmesi açısından, bej rengi sezonda etkisini hızla devam ettirmektedir. Fakat koltuk rengi seçiminde bejin hükümdarlığını alt-üst edecek; sezonda oldukça trend bir renk olan açık gri; özellikle de mobilya rengi seçiminde ön plana çıkmaktadır. Açık gri renginde dekore edilen oturma alanları; hem modern hem de ferah bir mekân dekorasyonuna imza atmaktadır. Ayrıca açık gri renk, diğer renkler ile de oldukça uyumlu bir dekorasyon tarzı oluşturduğundan dolayı son dönemde trend haline gelmiş renklerin başında gelmektedir.

Gri Renk Dekorasyon

Dekorasyon Trendi: Açı Gri Kanepeler
Dekorasyonda bej kanepeler yerlerini açık gri tonlarındaki kanepelere bırakmış durumda. Gri rengin geçtiğimiz sezon oldukça moda bir dekorasyon rengi olarak kullanmasının bir devamı olarak açık gri renk de 2016 sezonunda popüler renklerden birisi olacaktır.

Modern hatlı, minimalist tarzda dekore edilmiş mekânlarda sıkça tercih edilen açık gri renk; aslında her stille çok iyi uyum sağlıyor. İsterseniz modern, isterseniz de minimal tarzda dekore edeceğiniz evlerde açık gri renk kanepelere yer vermeniz doğru bir seçim olacaktır.

Gri KoltukGri Renk Salon Dekorasyonu Gri Sarı DekorasyonPembe Oturma Odası

Moda Alarmı: Açık Gri- Pembe Kuvars
Kanepe renginizi açık gri tonlarında seçtiğiniz vakit, bu rengi ön plana çıkaracak ve evinizde minimal ve modern havayı dağıtmayacak renkler ile açık gri kanepe dekorasyonunu desteklemeniz gerekmektedir. Açık gri kanepelere en çok yakışan tamamlayıcı renklerden birisi şüphesiz ki pembe kuvars rengidir. Pantone Renk Enstitüsü tarafından da yılın renklerinden biri olarak seçilen pembe kuvars rengini açık gri ile birlikte kullanarak sezonun en trend dekorasyon görüntülerinden birisine imza atabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top