facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Değiştiremeyeceğiniz renkler ile nasıl dekorasyon yapabilirsiniz
Değiştiremeyeceğiniz renkler ile nasıl dekorasyon yapabilirsiniz

Değiştiremeyeceğiniz renkler ile nasıl dekorasyon yapabilirsiniz

Hepinizin evinde değiştirme imkanınızın olmadığı ya da şu an için değiştiremediğiniz renkler vardır. Örneğin asla seçmeyecek olduğunuz fakat buna rağmen değiştiremediğiniz eski moda  fayanslara sahip olan bir ev satın almış olabilirsiniz.

Renk probleminiz ister halı olsun, ister mobilya, aşağıdaki uzman ipuçları ile evinizi kullanmak zorunda olduğunuz renkler etrafında dekore edebilir ve herkesi şaşırtacak sonuçlar ortaya koyabilirsiniz.

Dekorasyon

Problemi belirleyin
Sorun yaşadığınız rengin modası mı geçmiş, yoksa sadece hoşunuza mı gitmiyor? Renk değişimi yapamayacağınızdan kesinlikle emin misiniz? İleride değiştirme şansınız varsa bu renk ile birkaç yıl daha yaşayabilir misiniz?

Öncelikli hedefiniz  problemi tanımlamaktır, çözüm sonrasında kendiliğinden gelir. Yeni satın alınan evlerde tarihi geçmiş renkler en çok karşılaşılan problemlerin başında gelir..

Renk problemini belirleyin
Halınıza baktığınızda beğenmediğiniz rengin yeşil olduğunu görebilirsiniz. Fakat ara ve alt tonlar nelerdir?
Eğer problemli bir rengin etrafında dekorasyon yapacaksanız en önemli kısım ana renk ile birlikte alt ve üst tonları da belirlemektir. Yeşil ana renge sahip halınız sarı, mavi ya da koyu yeşil alt tonlara sahip olabilir. Renkler arasındaki farkı tespit etmek başlangıç noktanızdır ve diğer dekorasyon ürünlerini bu ara renklere göre seçmeniz gerekir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top