facebook
Anasayfa / Kendin Yap Fikirleri / Dantel ile Saksıları Süsleme Fikri
Dantel ile Saksıları Süsleme Fikri

Dantel ile Saksıları Süsleme Fikri

Ev dekorasyonu yapmak için çeşitli kendin yap fikirlerinden faydalanabilirsiniz. Bu fikirler arasında dantel ile saksı süsleme fikirleri de yer almaktadır. Bir çok hobi mağazasında bulabileceğiniz ya da kendi ellerinizle örebileceğiniz danteller ile siz de çok şık dekoratif saksılar oluşturabileceksiniz.

Dantel ile saksıları süslemek için ihtiyacınız olan bilgiler

Danteller ile saksıları süslemek için çok fazla malzemeye ihtiyacınız yok. Hazır alabileceğiniz ya da kendi ördüğünüz dantel parçaları ile birlikte yapıştırıcıya ihtiyacınız olacak. Yapıştırıcı olarak şeffaf yapıştırıcılar ya da tutkal tercih edebilirsiniz. Tutkalın saksılar üzerinde daha güçlü bir etkiye sahip olduğundan dolayı kendinyap fikirlerinde tutkal önerilmektedir. Dantel olarak da kullanmadığınız eski masa örtülerinizi kesebilirsiniz. Saksınızın üzerine yapıştırıcıyı sürün sonra da danteli yapıştırın hepsi bu kadar. Bu sayede çok şık bir aksesuar oluşturmuş olacaksınız. Dantelli saksılarınızı balkonda ya da salonunuzda kullanabilirsiniz.

Dantel ile süslenmiş sakı örnekleri

Dantel ile saksı süslemenin ne kadar hoş görünüme sahip bir fikir olduğunu görmeniz için bu örnekleri inceleyebilirsiniz. Özellikle de vintage tarzı dekorasyonlardan keyif alan bir tarzınız varsa, dantelli süslemeler kesinlikle ilginizi çekecektir. Dantelle süslenmiş saksı örneklerini inceleyerek siz de kendi saksılarınız için fikirler edinebilirsiniz. Dantel ile süsleyebileceğiniz saksıların toprak saksı olması daha büyük avantaj sağlayacaktır. Parlak saksıların üzerinde yapıştırıcının durması için güçlü bir yapıştırıcı tercih etmelisiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top