facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Çocuk Odası Dekorasyonu / Çocuk Odası Duvar Kağıdı Modelleri
Çocuk Odası Duvar Kağıdı Modelleri

Çocuk Odası Duvar Kağıdı Modelleri

Ev dekorasyonunda sıklıkla tercih edilen bir aksesuar olan duvar kağıtları, evlerin hemen her odasında farklı form ve desenlerde kullanılmaktadır. Bebek ve çocuk odalarında da duvar kağıdı kullanımına sık rastlanmaktadır. Bebek ve çocuk odalarında renkli ve eğlenceli bir görünüm yaratmak isteyenler bu tarz duvar kağıtlarını tercih etmektedirler. Çocuk odası dekorasyonu önerileri almak isteyenler de renkli duvar kağıtlarının bu amaçla kullanımından yararlanabilirler.

Çocuk Odası Dekorasyonu

Disney Karakterlerini Çocuğunuzun Odasına Taşıyın

Duvar kağıdını çocuk odası için kullanmak isteyenler için en popüler alternatif, Disney karakterlerinin duvarlara taşınmasıdır. Çocukların çok sevdiği ve izlediği çizgi film karakterlerinin duvarlara taşıması onlar için hem renkli hem de eğlenceli bir seçim olacaktır. Ayrıca çocuk odası mobilyaları ve oyuncaklarıyla da uyum sağlayan bu tarz duvar kağıtlar, çocuk odası dekorasyonları için biçilmiş kaftandırlar.

cocuk-odasi-tasarimlari

Desenli Duvar Kağıtları

Sadece çocuk odaları için değil, evin hemen her alanında dekoratif amaçlı olarak kullanılabilen desenli duvar kağıtları, bebek ve çocuk odalarında da tercihler arasında yer almaktadır. Çocuk odası duvar kağıdı tercihleri arasında özellikle pembe ve mavi desenli duvar kağıtları oldukça fazla kullanılmaktadır. Odaların genel dekorasyonuna uyum sağlayan bu tarzda ürünler, son derece şık bir görünüm sunmaları bakımından tercih edilmektedirler.

Çocuk Odası Dekoru

Resimli Duvar Kağıtları

Resimli duvar kağıtları da tıpkı çizgi karakterlerin olduğu duvar kağıtları gibi sıklıkla ve çoğunlukla bebek ve çocuk odalarında tercih edilen duvar kağıtlarıdır. Bu tarz duvar kağıtları çocuk odalarını masalsı bir görünüme kavuşturmak isteyenlerin tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Resimli duvar kağıtlarında genellikle bulut, ağaç gibi desenler sıklıkla tercih edilen desenlerdendir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top