facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Çocuk Odası Dekorasyonu / Çocuk Odalarında Çizgi Kahramanlar İle Renkli Dünyalar
Çocuk Odalarında Çizgi Kahramanlar İle Renkli Dünyalar

Çocuk Odalarında Çizgi Kahramanlar İle Renkli Dünyalar

Ev dekorasyonu yaparken, belki de en çok zorlanılan alanlardan birisi çocuk odalarıdır. Çocukların bol hayal gücü ve rengârenk dünyalarını odalarına yansıtmak isteyen ebeveynler, bu konuda tereddüt yaşayabilir. Son dönemde oldukça moda olan bir uygulama, size cıvıl cıvıl çocuk odası dekorasyonu için oldukça yardımcı olacaktır. Çizgi roman kahramanlarını çocuk odalarının dekorasyonunda kullanarak, hem çocukların hayranı oldukları kahramanları yanlarında kullanmış oluruz, hem de farklı bir çocuk odası dekorasyonuna imza atmış oluruz.

Çizgi Film Kahramanları Yatak Odası

Çizgi roman kahramanlarını kullanarak dekore edeceğiniz bir çocuk odasında ilk yapmanız gereken adım çocuğunuzun hayran olduğu kahramanı öğrenmektir. Kimi çocuklar için en süper kahraman Batman iken; kimi çocuklar SpiderMan ve Süperman cevabını vereceklerdir. Çocuğunuzun kahramanını öğrendikten sonra, çocuk odasını dekore etmeye başlayabilirsiniz.

Odadaki Kahramanlar: Batman
Genelde erkek çocuklarının hayran oldukları Batman karakteri, son dönemde duvar kâğıtlarında, nevresim takımlarında, yastık kılıflarında kısacası her detayda karşımıza çıkan bir süper kahraman. Çocuğunuzun odasında duvarı Batman resimli duvar kâğıdı ile kaplayarak, etkili bir çocuk odası dekorasyonuna imza atabilirsiniz.

Kız Çocukları İçin: Hello Kity
Son dönemde doğum günü partilerinin, düş buğdaylarının, bir yaş partilerinin ilk akla gelen temalarından biri olan Hello Kity, çocuk odasını çizgi film kahramanları ile dekore etmek isteyen ebeveynler için de oldukça iyi bir seçimdir. Özellikle de kız çocukların hayran olduğu Hello Kity deseni, duvar kâğıtlarından perdelere, battaniyelerden halılara kadar evin her köşesini süsleyecek derece zengin bir ürün yelpazesine de sahiptir. Pek çok dükkân Hello Kity ile renklendirilmiş ürünler satmaktadır.

Dekorasyonda İpucu: Çocuk Odası Koridorunu Renklendirin
Çocuk odasını çizgi film kahramanları
ile oldukça renkli ve ilgi çekici bir hale getirebileceğiniz gibi, çocuk odasına giden koridoru da çizgi film karakterleri ile masal dünyasına dönüştürebilirsiniz. Böylelikle çocuğunuz odasına giderken oldukça eğlenceli bir dünyaya atım attığı hissine kapılacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top