facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Çimstone Dekorasyon Tarzı
Çimstone Dekorasyon Tarzı

Çimstone Dekorasyon Tarzı

Dekorasyon tarzlarına her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Birbirinden farklı dekorasyon öğeleri, farkli stiller ve değişik objelerle karşılaşmak mümkün. Son dönemlerde çimstone dekorasyon tarzı olarak bilinen oldukça şık bir stil gündeme geçmeyi başardı. Çimstone mermer ve granit gibi her mekanda kullanılabilen çizilmez ve sert bir görünüme sahip dekorasyon öğesidir. Granitin uzun yıllar kullanılması sonucunda renginde oluşan matlıklar ve kırılan bölgelerinde bakteri oluşturması gibi bazı olumsuzluklar nedeniyle alternatif bir çözüm olarak çimstone ürünü üretilmiştir. Çimstone suni olarak üretilen bir malzeme olmakla birlikte içerisinde kuvars kristalleri ve doğal taşlar içermektedir.

Çimstone

Granitin tüm olumsuz etkilerini bir kenara bırakmak için üretilen çimstone sağlık açısından da oldukça faydalıdır. Ayrıca granitle kıyaslandığında daha fazla dekoratif bir görünüme de sahiptir. Pürüzsüz bir yüzeye sahip olan çimstone bakteri oluşumunu önlemede oldukça etkilidir. Kuvars özelliği içeren çimstone mermer ve diğer aletlerle kolay kolay çizilmez. Bu özelliği sayesinde de mutfak tezgahları için oldukça ideal bir dekorasyon ürünüdür. Çimstone dekorasyon malzemesi kuvars özelliği nedeniyle kolayca kimyasal maddelerden etkilenmez ve doğal bir parlaklığa sahiptir. Kullanıldığı alanı oldukça şık bir görünüme kavuşturur. Eğer dekorasyon için mermer ya da granit kullanmayı düşünüyorsanız hem daha sağlıklı, hem de daha şık bir görünüm için çimstoneyi tercih edebilirsiniz.

Çimstone Mutfak Tezgahı

Dekorasyonunuzda mermer görünümlü ve daha şık bir malzeme kullanmayı düşünürseniz çimstone mutfakta, masalarınızda, sehpalarınızda, merdivenlerde ve banyo tuvalet gibi alanlarda mekanı oldukça şık gösterecektir. Şık bir dekorasyonun yanı sıra eviniz için kullandığınız eşyaların sağlık açısından da kullanışlı olmasını istiyorsanız çimstone sizin için ideal bir seçim olacaktır. Özellikle evinizde merdivenler için çimstone kullanarak hem doğal bir görünüm elde edebilir, hem de temizlik açısından kolaylık sağlayabilirsiniz. Normal deterjanlarla kolayca temizleyebileceğiniz bir ürün kullanarak dekorasyonunuza şıklık katabilirsiniz. 2015 yılında çimstone dekorasyon tarzınızın yoğun ilgi görmesi beklenirken, mutfak tezgahlarında ve sehpalarda kullanılan farklı modellere sahip çimstoneler de şimdiden mağazalardaki yerlerini aldı. Siz de evinizin istediğiniz bölümlerinde çimstone dekorasyona yer vererek estetik bir şıklık yakalayabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top