facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Çiçek Desenli Ev Dekorasyonu
Çiçek Desenli Ev Dekorasyonu

Çiçek Desenli Ev Dekorasyonu

Çiçekli dekorasyonlar özellikle İngiliz tarzı evlerde sıklıkla karşılaştığımız şık ve sıcak stillerdir. Son dönemlerde moda trendleri arasında oldukça önemli bir yere sahip olan çiçek desenler 2015 yılı ile birlikte dekorasyon stilleri arasındaki yerini de alıyor. Ev dekorasyonu için birçok parçada rahatlıkla çiçek dekorasyonlara rastlamak mümkün. Büyüklü küçüklü birçok farklı modellere sahip çiçek desenleri evinizde kullanarak çiçek desenli ev dekorasyonu oluşturabilirsiniz. İşte sizlere çiçek desenli ev dekorasyonu için bazı öneriler;

Çiçek Desenli Mobilya

  • Çiçekli mobilyalar

Çiçekli mobilya modelleri bu sezon en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Özellikle tekli koltuklarda kullanılan çiçek desenleri mobilyaları oldukça şık bir görünüme kavuşturuyor. Salon takımlarınızda ya da köşe takımlarınızda çiçek desenli mobilyaları tercih edebilirsiniz.

Çiçekli Duvar Kağıtları

  • Çiçekli duvar kağıtları

Eğer dekorasyonunuz için iddialı bir seçim yapmak istiyorsanız çiçek desenli duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken nokta eğer çiçek desenli duvar kağıdı kullanıyorsanız mobilyalarınızı, halılarınızı ya da aksesuarlarınızı sade modellerden yana tercih etmenizdir. Oturma odanızda, yatak odasında ve tüm mekanlarda çiçek desenlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle farklılık yaratmak istiyorsanız bu stili yansıtacağınız odanın sadece bir duvarında çiçek desenli duvar kağıdı kullanabilirsiniz.

Çiçekli Perdeler

  • Çiçekli perdeler

Çiçek desenlere sıkça rastladığımız dekorasyon parçalarından birisi de perdelerdir. Sade bir dekorasyon tarzını çiçek desenli perdelerle rahatlıkla taçlandırabilirsiniz. Özellikle mutfağınızda çiçek desenli perdeler kullanmak iç açıcı bir dekorasyon oluşturmanızı sağlayacaktır.

Çiçekli Ev Aksesuarı

  • Çiçek desenli aksesuarlar

Aksesuar seçimlerinizde de çiçek desenlerine yer verebilirsiniz. Çiçek desenli ev dekorasyonu oluşturmak için çiçek desenlerine yer verilen tablolar, biblolar ya da farklı şık aksesuarları kullanabilirsiniz.

Çiçek desenlerini sadece belirli parçalarda değil evinizdeki her türlü üründe kullanabilirsiniz. Bu ürünler hakkında fikre ihtiyaç duyuyorsanız çiçek desenli havlular, çiçek desenli yastıklar, çiçek desenli masa ve sandalye örtüleri, çiçek desenli çarşaflar ve çiçek desenli bardaklar bunlardan sadece birkaçıdır. Dekorasyonum sade olsun ancak çiçek desenler de bulunsun diyorsanız çiçek desenli biblolar sizin için ideal bir seçim olacaktır. Çiçek desenli dekorasyon sayesinde evinizi hem şık, hem de göz alıcı bir stile kavuşturabilirsiniz.

Çiçekli Ev Dekorasyonu

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top