facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Chester Mobilyalar İle Hem Modern Hem Vintage Olmak Mümkün
Chester Mobilyalar İle Hem Modern Hem Vintage Olmak Mümkün

Chester Mobilyalar İle Hem Modern Hem Vintage Olmak Mümkün

Ev dekorasyonunda her ne kadar modern akımlar ve modern dizaynlar, fuarların ve yeni akımların fikir temelini oluştursa da, bir yanda asla modası geçmeyen vintage tarz ya da nostaljik tarz dediğimiz akımların olduğu da bir aşikardır. Eskiye duyulan özlemle birlikte ev dekorasyonunda eski mobilyaların ya da eski trendlerin ele alınıp günümüzün modernliğine uygulanması da oldukça popülerdir.

Parlak Chester Koltuk

Modern tarz ve vintage tarzı bir araya getiren ve son zamanda oldukça popüler bir şekilde kullanılan objeler ile bu tarzı yakalamak isteyenlere en güzel mobilya Chester tipi koltuklar olacaktır. Son dönemde kadife kumaşta ve farklı renklerde dizayn edilen Chester koltuklar, ister modern isterseniz de eklektik ve vintage tarzda dekore edilen evlerin vazgeçilmez mobilyalarından birisi haline gelmiştir.

Peki, Chester koltuklar ile yapılan dekorasyon fikirlerine göz attığımızda, hangi renkte koltuklar ile nasıl bir tarz oluşturmak mümkündür? İşte sezonun en gözde Chester model koltukları

Chester Deri Koltuk Kahverengi Deri Chester Oturma Odası

Berjerlerde Chester Tarzına Ayak Uydurun!
Evinizde kullanacağınız modern ve düz çizgilerde tasarlanan mobilya takımına ya da köşe koltuğunuza farklı bir tasarım katmak istiyorsanız, seçeceğiniz tamamlayıcı parça ve tarz Chester tarzı berjer koltuklar olacaktır. Düz ve doğal renklerde tercih edilen köşe koltuklar ve mobilya takımları, iddialı ve ön plana çıkan renkte bir berjer ile tamamlandığında ortaya oldukça farklı bir dekorasyon tarzı çıkacaktır.

Lacivert Chester Kanepe Oturma Odası Deri Chester Kanepe

İpucu: Chester tarzı koltuklar oldukça iddialı duran, karakteristik ve ağır bir duruşla evinizde farklılık yaratacak parçaların başında gelir. Bu sebeple evinizde etkili ve iddialı bir dekorasyon tarzı yaratmak istiyorsanız, Chester tarzı koltukları iddialı renkler ile kullanmaktan çekinmeyin.

Maskülen Sevenler İçin: Deri Chester Koltuklar
Maskülen tarzda dekore edilen evlerde, güçlü duruşu daha da vurgulamak için en çok tercih edilen koltuk modellerinden birisi Chester tipi koltuklar olacaktır. Özellikle deri materyalde tercih edilen Chester tarzı koltuklar, maskülen tarzı daha da güçlendiren bir dekorasyon tarzına oldukça yardımcı olacaktır. Renk tercihi olarak da siyah, koyu kahve ve grilerden vazgeçmeyin!

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top