facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Çay Bardağı Tasarımları
Çay Bardağı Tasarımları

Çay Bardağı Tasarımları

 

Çay bardağı ülkemizde en sık tüketilen ürün çay olunca değerli bir hale geldiği açıktır. Ev eşyaları satan bazı mağazalardan bütçenize uygun 6 tanesi 10 TL gibi avantajlı fiyatlarda alışveriş yapabileceğiniz gibi, biz biraz daha değişik ve özel görünen çay bardağı modellerine göz atmak ve incelemek istiyoruz.

Çay Bardaklarında Sıra Dışı Tasarımlar

İnce belli bardakların, dikdörtgen camın içinde olduğunu düşünün, kristal ve farklı gümüş renkteki motifleri ile misafirlerinize sunmak ister misiniz? Sallama çay tutkunları için demin son damlasına kadar verim almak için özel bir sıkma bölmesi ile satılan üründen tutun, üzerindeki ülke resimleri olup, ultra ince yada “bidon” olarak tabir ettiğimiz alt kısmı geniş olanları sizleri bekliyor. Konuşan çay bardağı yada akıllı çay bardağı setleri satılmaya devam ederken, maalesef yeteri kadar popüler değiller. Camdan kupalara yakışan camdan çay demliklerdir ve Osmanlı tuğralı yada Türk bayraklı çay bardağı ürünleri hoşunuza gidebilir. Eğer çay bardağı takımı satın alıyorsanız, hepsini özenle saklamalı ve kırılmamasına dikkat etmelisiniz.

İngilizler Bir Başka İster

Yabancı ülkeleri incelediğimiz onlardaki porselen kahve kupalarının üzerindeki çeşitli renk ve gül motifleri ile işlenmiş ürünleri görürüz. Renk cümbüşü edasında tasarımlar öne çıkarken, dondurma külahının dış kısımda kaldığı yada bir bisküvinin sığabileceği kupalar bizim dikkatimizi çoktan çekti. Onlardaki kültür bizdeki gibi siyah çay yerine yeşil çay ağırlıklı olduğunu ve daha sağlıklı beslendiklerini söylemekte yarar var gibi, ne dersiniz?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top