facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Cam Şömine Modelleri
Cam Şömine Modelleri

Cam Şömine Modelleri

Cam şömine modelleri havaların soğuması ile sıcak bir keyif çıkartmak isteyenlerin dikkatini çekmeye başladı. Kalorifer peteklerinin yanında bu şekilde kaliteyi bulamazsınız! Şömine ateşinin etrafında ısıya dayanıklı cam eklenmesini ise mutlaka öneriyoruz.  Örneğin oturma odasının tuğla duvarlarının olduğu bölüme ekleyebileceğiniz gibi odanın tam ortasında duracak şekilde her tarafı cam kaplamalı şömine tasarımlarına da göz gezdirmeniz gerekli. Doğalgazlı şömine fiyatları aşırı pahalı değil ve bacaya gereksinim duymaması ekstra tadilat yapmanızın önünden en büyük avantajdır. Hadi gelin biraz daha bu konuyu irdeleyelim.

Şömine Tasarımlarındaki Görsel Şölen

Koyu sohbetlerin devam ettiği ve ortada sıcak bir ortamın yanı sıra alev görsellerinin yer aldığı bir ortamda kim daha fazla kalmak istemez ki? İster cam kullanın yada kullanmayın size kalmış fakat ev dekorasyonu anlamında farklı boyutlarda ve görselliğin zirvesinde bulunan bu fantastik tasarımları incelemenizi mutlaka öneriyoruz. Ev yada iş yerinin en gözde bölümlerine şık bir atmosfer eklemek için ateşin rahatlıkla görüşeceği bir bölüm seçmelisiniz. İsterseniz duvarda duran bir tablo gibi şömineyi monte edin ve misafirlerinizi bir miktar şaşırtın. Salonun ortasından 1-1,5 metre karelik alanından tavana kadar, “baca imajı” verilecek şekilde beton yapı oluşturulup dış kısımları ahşap duvar kaplama sanatı ile birleştirilebilir. Boyutlarının devasa olması zorunlu değil! Küçük bir akvaryum boyutunda bile bu hizmeti veren şirketlerden ürününüzü alabilirsiniz. Bütçenize uygun ve evinizin değerini artırıcı bu şömine dekorasyon fikirlerinden mutlaka yararlanmalısınız.

Kahve Keyfi ve Uzun Geceler

Dostlarınız ile sohbeti koyulaştırmak için her zaman TV keyfini kullanmak zorunda değilsiniz. Kağıt yada tavla, satranç, monopoly, tabu gibi oyunların oynanabilecek en muhteşem yerlerden bir tanesi sıcak ve görselliğin iç içe geçtiği şöminelerdir. Kahvelerinizi hazırlayın ve uzun geceye tanıklık edin. Cam şömine modellerinden sitemize birkaç tane resim ekledik ve umarız beğenirsiniz!

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top