facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Burçlara Göre Ev Dekorasyonu: Terazi Burcu
Burçlara Göre Ev Dekorasyonu: Terazi Burcu

Burçlara Göre Ev Dekorasyonu: Terazi Burcu

Burçların karakterlerimizi etkilediği artık inkâr edilemez bir gerçek. Bu etkilenmeden yola çıkarak birçok astrolog kişilere yönelik hayat haritaları ve kişilik analizleri yapabilmekte. Burçlar karakteristik özelliklerimizi ne kadar etkiliyorsa, zevklerimizi ve tarzımızı da o denli etkilemektedir. Doğum anımız ve buna bağlı olarak burcumuz birçok şeyi etkilediği gibi, yaşam alanlarımızı olan ev dekorasyonunu da etkilemektedir. Bu sebeple ev dekorasyonundan bahsederken, burçların etkisinden ve burçların ev dekorasyon tarzımızı nasıl etkilediğinden bahsetmeden olmaz. İşte burçlara göre ev dekorasyonu yazı dizisinde sıradaki burç: terazi burcu.

Burçlara Göre Ev Dekoru Dekorasyon Fikirleri

Terazi burcunun genel özelliklerine bakacak olursak; zevkli ve tarz sahibi bir kişilikleri olan Terazi burcu insanları, genelde farklı ve başarılı ev dekorasyonlarına imza atarlar. Dekorasyon konusunda hem yaratıcı hem de oldukça farklı uygulamalara imza atan Terazi burcu insanı, zevkli bir dekorasyon anlayışından yanadır.

Terazi burcu insanı, yaşam alanını dekore ederken renkleri kullanma konusuna, renk uyumuna ve simetri konularına oldukça önem vermektedir. Terazi burcu insanı ev dekorasyonunda en çok sarı ve tonlarını kullanmaktan hoşlanır. Sarı ve tonlarını, turuncu veya bakır renkleri ile kombine etmekten hoşlanan Terazi burcu, mobilya trendlerine ve yeni tarzlara da oldukça açıktır.

Terazi burcuna sahip bir kişi, moda konusunda ilgili olduğu gibi, dekorasyonda da trend uygulamaları evine uygulamaktan çekinmez. Koleksiyon meraklısı olan Terazi burcu insanı, evinde koleksiyon biriktirmeye ve sergilemeye bayılır. Ayrıca sanat meraklısı olan bu burç evini adeta bir sanat müzesine çevirmekten çekinmez.

Ev Dekorasyonu Salon Dekorasyonu

Özgürlüğüne ve rahatına düşkün bir burç olan Terazi burcu, ev dekorasyonunda da bu iki özelliğine uygun tasarımlar yapmaya özen gösterirler. Kendilerine yapılan baskı ve kural koymalara asla tahammül edemeyen Terazi burcu, ev dekorasyonunda da basmakalıp kurallardan yana değildir. Aksine kendi tarzını ve zevkini kendisi oluşturmak ister.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top