facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Burçlara Göre Ev Dekorasyonu: Oğlak Burcu
Burçlara Göre Ev Dekorasyonu: Oğlak Burcu

Burçlara Göre Ev Dekorasyonu: Oğlak Burcu

Yaşadığınız mekânları tarzınıza ve kişiliğinize göre tasarlamak, son dönemde ev dekorasyonu konusunu oldukça popüler hale getirmiştir. Özellikle bayanların evlerini beğenilerine, dekorasyon tarzlarına ve kendilerini ait ve mutlu hissedecekleri renk ve desenlere göre dizayn etmeleri, ev dekorasyonunda herkesin adeta bir iç mimar haline gelmesini de sağlamıştır. Peki, ev dekorasyonunda en sevdiğimiz renkler, tarzımız, kişiliğimiz ev dekorasyonunu belirleyen en önemli adımlardır derken tarzımızı ve zevklerimizi de etkileyen en önemli şeyi atlayamayız di mi?

Küçük Oturma Odası

İşte günlük hayatta burçların etkisine inananların oldukça dikkat vererek okuyacakları bir yazı dizisi olan burçlara göre ev dekore etmek başlığında bu kez sıra Oğlak burcunda.  Düzen, kuralcılık ve plan burcu ve bir toprak grubu burcu olarak Oğlak burcuna göre ev dekorasyonu…

Öncelikle burcu tanımak gerekirse Oğlak burcuna dâhil olan insanlar, bilge ve sosyal kişilikleri ile ön plana çıkarlar. Dostlarını ve arkadaşlarını evinde ağırlamaktan zevk duyan Oğlak burcu, ev dekorasyonunda da misafirlerin rahat edeceği düzenlemeler yapmaktan kaçınmaz.

Ahşap malzemeler ve sağlamlık Oğlak burcu insanının dekorasyon uygulamalarında tercih ettiği vazgeçilmezler arasındadır. Rahatlıktan yana olan Oğlak burcu insanı, evinde rahat edeceği ve sakinlik bulacağı bir dekorasyon tarzından yanadır. Ayrıca sanata olan ilgisiyle de bilinen Oğlaklar, evinde sanat eserlerine yer vermekten zevk duyarlar.

Küçük Oturma Odası Dekorasyonu Oturma Odası Dekorasyonu

Dekorasyonda genelde açık renklerden hoşlanan Oğlak burcu insanı, açık renkler ile istedikleri temiz ev hissini yaratırlar.

Oğlak burcu insanı evini dekore ederken, misafirlerine yetecek kadar koltuk veya kanepe, onların görüş alanında iyi bir tv sistemi gibi detaylara oldukça önem verir. Bu sebeple en güzel davetler ve en iyi ev sahipliği Oğlak burcundan çıkar.

Oğlak burcu, sakin ve rahat bir dekorasyon tarzından hoşlandığı gibi aynı zamanda karışık ve çok renkli uygulamalardan da uzak durur. Temiz ve düzenli bir ev dekorasyonuna önem veren Oğlak burcu insanı,  ufak-tefek objelere de düzen bozması nedeni ile çok yer vermez.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top