facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Burçlara Göre Ev Dekorasyonu: Kova Burcu
Burçlara Göre Ev Dekorasyonu: Kova Burcu

Burçlara Göre Ev Dekorasyonu: Kova Burcu

Burçlar; son dönemde oldukça popüler olan, insanların doğum tarihi ve ayına göre dâhil oldukları burcu öğrenip ona göre hayatına yön verdikleri astrolojik bir konudur. Son dönemde insanların burçlara göre ilişkilerini, hayatlarını ve hatta günlerini bile yorumlaması, astrologların oldukça ünlenmesine ve birçok astrologun kişilerin burçlarına göre karakter analizlerini çıkarmasına bile neden olmuştur.

Renkli Oturma Dekorasyonu

Burçların son zamanlarda oldukça popüler olması, yaşam şekillerini ve yaşam alanlarını burçların özellikleri doğrultusunda tasarlamaya da nende olmaktadır. Bu durum burçlara göre yapılan ev dekorasyonu konusunu oldukça ön plana çıkarmaktadır.

İşte burçlara göre ev dekorasyonu yazı dizisinde ele alacağımız burçlardan birisi: Kova burcu.

Öncelikle burcu tanımak gerekirse Kova burcuna dâhil olan insanlar, bağımsızlığına ve rahatına oldukça düşkün bir burç grubudur. Kova burcu insanı, modern bir dekorasyona, teknolojik gelişmelerin tasarımını zenginleştirdiği bir tasarıma meyillidir. Bu sebeple modern, enerjik ve tasarım sahibi olan dekorasyon uygulamaları Kova burçları için oldukça idealdir.

Mavi Mutfak Dekorasyonu Yatak Odasi

Kova burcu insanı, dekorasyonda hem modern hem de enerjik renkler kullanmayı sever. Özellikle menekşe rengi ve elektrik mavisi gibi monokromatik renkler, Kova burcunun en çok tercih ettiği renkler arasındadır.

Kova burcu insanı, yaşam alanını şekillendirirken aksesuarlara da oldukça önem verir. Özellikle modern tarzda dekore edilen metal tasarımlar Kova burcunun en dikkat çeken özellikleridir. Kova burcu, yaratıcı bir ruha sahiptir; bu sebeple evinde yenilikler yapmaktan ve tasarımlar dizayn etmekten çok hoşlanır.

Kanepe Lacivert Oturma Koltuğu

Modern bir dekorasyon anlayışından yana olan Kova burcu insanı, aynı zamanda rahatına da oldukça düşkündür. Kurallara pek bağlı olmayan Kova burcu insanı, basmakalıp dekorasyon kurallarının dışına çıkarak kendi yaratıcılıklarını ortaya koymayı da çok sever. Sürrealizm akımından hoşlanan Kova burcu insanı, yaşam alanında sürrealist tablo ve sanat eşyalarına önem verir.

Dekorasyonda her zaman şaşırtmayı seven Kova burcu insanı, gümüş rengi ve mavini her bir tonunu birlikte kullanarak huzur veren bir dekorasyon anlayışı ortaya çıkarmaya çalışır.

Dekorasyon Çiçekleri Dekorasyonda Çiçekler

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top