facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Burçlara Göre Ev Dekorasyonu: Akrep Burcu
Burçlara Göre Ev Dekorasyonu: Akrep Burcu

Burçlara Göre Ev Dekorasyonu: Akrep Burcu

Ünlü astrologlar; insanların doğum tarihlerinin yönlendirmesi ile ortaya çıkan burçlarının kişilerin karakterlerini, davranışlarını, duygularını etkilediğini söyleyebiliriz. Duygularınızı, davranışlarınızı, hareketlerinizi etkileyen burçlar, günlük hayata ve hatta yaşam şeklinize bile müdahale edebilir. İnsanların yeni tanıdıkları bir kişiye sordukları ‘Burcun ne’ sorusu bile, burçların iletişimde ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.

Akrep Burcu Dekorasyonu Nasıl Olmalı

Peki, yaşam şeklimizin evimize yansıma biçimi olan dekorasyon tarzımız, burçlardan etkilenmez mi? İşte burçlara göre ev dekorasyonu dosyasında bu yazımızın konuğu: Akrep burcu.

Öncelikle burcu tanımak gerekirse Akrep burcuna dâhil olan insanlar, gözlemleme yeteneği üst düzeyde olan kişilerdir. Doğuştan simyacı olarak adlandırılan Akrep burcu, her an saldırıya geçmeye hazır gibidir. Kırılgan bir yapıları olan akrepler, duygularını kontrol etmeyi iyi bilirler. Fakat duygularını kaybeden bir Akrep burcu, oldukça tehlikeli olabilir.

Burçlara Göre Ev Dekorasyonu

Peki, akrep burcuna uygun bir ev dekorasyonu nasıl olmalıdır?

Akrep burcu, Plüton’un yönetimindeki bir burçtur. Akrep burcu insanı, parçaları birleştirmeyi ve parçaları birleştirerek ve yenileyerek onlara yeni bir kimlik kazandırmaktan hoşlanırlar. Yeniden tasarlamak ve geri dönüşüm yapmak onların en özel kabiliyetlerinden birisidir.

Akrep burcu insanı, dekorasyonda bazı konulara oldukça önem verir. Işık konusu, Akrep burcunun en çok dikkat ettiği konulardan birisidir. Evin bol miktarda ışık alması, ferah ve aydınlık bir ev ortamı Akrep burcuna iyi gelecektir.

Ev Dekorasyon Fikirleri

Gizem ve merak uyandırmayı seven Akrepler, ev dekorasyonunda da bu etkiyi yaratmak isterler. Bu sebeple gizemli objeler, loş aydınlatmalar, harfler ve semboller Akrep burcunun en çok kullandığı dekorasyon aksesuarları arasındadır.

Akrep burcu, tasarım ürünleri kullanmayı çok sever. Alışılmışın dışına çıkan ve farklı gözüken her şey Akrep burcunun dikkatini çekebilir. Genelde sade ve şık bir dekorasyondan yana olsalar da, bazen gösterişi de sevebilirler. Bu sebeple dikkat çeken renkler kullanmaktan kaçınmayan Akrep burcu insanı, dekorasyonda kırmızı renge ayrı bir önem verir.

Akrep Burcu Dekorasyonu

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top