facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Burçlara Göre Dekorasyon Önerileri
Burçlara Göre Dekorasyon Önerileri

Burçlara Göre Dekorasyon Önerileri

Koç Burcu için dekorasyon önerisi:Özgürlüğüne düşkünlüğü ile bilinen koç burcunu eve bağlamak için renk ahengi  ve canlılık olmalıdır. Canlılık ve renk ahengi için ise en ideal renk kırmızı ve turuncu tonlarıdır. Koç burcu oturma odası ve misafir odasında genellikle sade desenler ile dizayn edilmeli. Yatak odaları ise her zaman canlı olmalıdır.

Boğa Burcu için dekorasyon önerisi: Toprak grubunda olan boğalar için geniş teraslar, balkonlar çok önemlidir. Karmaşıklıklardan hoşlanmazlar ve konfor ve lükse hayır diyemezler. Ahşap mobilyalar vazgeçilmezleridir. Boğa burcunun rengi toprak tonları ve gül kurusudur.

İkizler Burcu için dekorasyon önerisi: İkizler burcu yaşadığı yerin geniş ve ferah olmasına dikkat eder. Ağır dekorasyon kesinlikle ikizler burcunun tarzı değildir. Sadelikten yanadırlar, çift yönlü kullanılan objeler tercih ederler. Sohbeti seven ikizler için L şeklinde kanepeler idealdir. İkizlerin Renkleri ise beyaz ve bej tonları olmaktadır.

Yengeç Burcu için dekorasyon önerisi: Ruhlarındaki kararlılığı ve yaratıcılığı evlerine yansıtırlar. Abartıdan uzak tasarımla evlerini dekore etmeyi severler. En çok tercih ettikleri aksesuarlar gümüş eşyalardır. Beyaz inci ve sarı renkleri yengeçleri yansıtır.

Aslan Burcu için dekorasyon önerisi: Aslanlar rahatlıktan çok lükse düşkünlerdir. Egzotik aksesuarlar ve vazolar vazgeçilmezleridir. Duvarlarında sarı ve turuncu renkler hakimdir. Banyolarında altın kaplama ya da mermer kullanmaya bayılırlar.

Başak Burcu için dekorasyon önerisi: Evlerini dekore ederken açık mavi, bej ve beyaz tonları kullanırlar. Sandıkları, cam objeleri ve eski ahşap mobilyaları fazlaca tercih ederler. Başaklar için bol raflı dolaplar ve danteller vazgeçilmezdir.

Terazi Burcu için dekorasyon önerisi: Yumuşak ve rahat döşenen evlerinde antika sandalyeler uzun ve alçak rahat koltukları tercih ederler. Evlerinde pastel renkleri yeşil ve mavi tonlarını kullanırlar.

Akrep Burcu için dekorasyon önerisi: İlginç ve eksantrik aksesuarlar akreplerin ilgisini çeker. Saten ve ipek kumaşları tercih edeler. Parlatılmış ahşapları fazlaca tercih edeler. Yatak odalarındaki dekorasyona özen gösterirler ve burada kırmızı tonlarını daha çok tercih edeler.

Yay Burcu için dekorasyon önerisi: Uzak ülkelerin posterleri evlerinde kullanırlar. Odalarında haritamum ve dini semboller bulundururlar. Büyük yastıklar vazgeçilmezleridir. Zarif koltuk döşemeleri yay burcunun stilini yansıtır.

Oğlak Burcu için dekorasyon önerileri: Döşeme tarzları sadedir. Evlerinde koyu toprak rengi tonlarını tercih ederler. Ahşap ve deri gibi doğal maddelerden hoşlanırlar. Yumuşak renklerde pahalı kumaşlardan yapılan kırlentler vazgeçilmezi arasındadır.

Kova Burcu için dekorasyon önerisi: Uzay görünümlü aksesuarlar ve gece mavisi tonlarındaki döşemeler

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top