facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Bu Taşları Hiç Böyle Görmediniz!
Bu Taşları Hiç Böyle Görmediniz!

Bu Taşları Hiç Böyle Görmediniz!

Günlük hayatta aslında hemen her gün yanından, üstünden, önünden geçtiğimiz on binlerce taş olduğunu biliyor muydunuz? Kimisi yürüdüğümüz yolda, kimisi deniz kenarında, kimisi kaldırım kenarlarında..

Peki ya deniz kenarından toplayıp mevsimlik olmaya yüz tutmuş koleksiyonlar yaparken ya da avcumuza beş on tane birden alıp denizde sektirmeye çalışırken, aslında bu taşların ne kadar değerli olduğunu biliyor muydunuz?

Bahsettiğim değer elbetteki maddi değil. Peki ya ne? Tabiiki bir dekorasyon parçası, bizden kaçar mı?

  • Öncelikle yapmanız gereken, birçok taş toplamak. Bunu sevdiklerinizle yapmanızı şiddetle tavsiye ederim. Çünkü bu gerçekten güzel bir anıya dönüşebilir:)
  • Daha sonra bir altlık bulmalısınız. Paspas yapacaksanız bu altlık bir halı, nihale yapacaksanız bir file, amerikan servisi ise ince bir amerikan servisi vb..

Taşları Halıya YapıştırmakKendinyap Fikirleri

  • Ve son olarak malzemelerinizden en önemlisi olan silikon tabancası. Bunu da temin ettikten sonra, artık her şey sizin elinizde.

Taşlarınzı dilediğiniz gibi, silikon tabancası yardımı ile altlıklarınıza sabitleyin. (Ve birbirlerine de silikonlarsanız daha sağlam olur.)

Taşlarla Çaydanlık Altı YapımıTaşlarla Tabak Altlığı Yapmak Taşlarla Paspas Yapımı

İşte hazır! İddia ediyorum, bu taşları daha önce böyle görmemiştiniz:))

Taşlarla Amerikan Servis Yapımı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top