facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Bu Kış Çok Sıcağız!
Bu Kış Çok Sıcağız!

Bu Kış Çok Sıcağız!

Kış diyince bile içimiz titriyor artık. Özellikle bu yıl ekim ayında bile derinden hissettiğimiz bu mevsime, ısınmak kadar görsellik de hâkim. Her yerin bembeyaz oluşu bir yana dursun, siz hiç o pamuk gibi karların içinde yanan ateşin güzelliğine şahit oldunuz mu?

Henüz olmadıysanız, çok da uzağa gitmeyin. En azından ateş yakmanın kolay olmadığının farkındaysanız, çok daha basit bir yolu var. Camın ardından bembeyaz, çarşaf gibi olan yolları izlerken yanınızdaki mum ışığı. Hele bir de kokulu olursa yeme de yanında yat!

Neden mi bu yöntem için daha kolay dedim? Çünkü beş dakikanızı bile almayacak talimatlarla hem mis gibi kokan, hem de size huzur ve sıcaklık katacak mumlar yapabileceksiniz.Nasıl mı?

  • Öncelikle ihtiyacınız olanlar kaç tane yapmak istiyorsanız o sayıda mum, mumların etrafını sarmaya yetecek kadar çubuk tarçın, bu tarçınları mumla özdeşleştirmek için de yeteri kadar kese ipi.

Mumluk Yapmak

Tüm malzemelerinizi temin ettikten sonra yapmanız gereken tek şey, tarçınlarınızı mumlarınızın etrafına şekildeki gibi sarmak. Yalnızca bu kadar! Beş dakikanızı bile almayacağını söylemiştim:)

Tarçın Mumluk Kendin Yap Mumluk

E yılbaşı da yaklaştı tabii, dekor amaçlı mumlar için bu tip mumlar da oluşturabilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin:)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top