facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Bordo Banyo Dekorasyonu
Bordo Banyo Dekorasyonu

Bordo Banyo Dekorasyonu

Evlerinizde kişisel bakımınız için kullandığınız temel alan olan banyolarınız, artık farklı esintilerle iç mekânlarınızı konuşturuyor.

2016 bahar sezonunda karşınıza soft renklerle kapılarını açan banyo stilleri, yola bordo-siyah ve beyaz üçlüsü ile devam ediyor. Bordonun genel olarak yarattığı koyu esinti, bu renk birleşimleri ile evlerinizde iç açıcı bir hava yaratıyor.

Bordonun renk karşılaşmaları ile yarattığı bu dekor, küçük ayrıntılar ile kendini ön plana çıkarıyor. Nasıl mı? Buyrun birlikte bakalım.

Öncelikle bordonun estireceği rüzgârı tamamen hissetmek isteyenler, duvarlarını bordo tonları ile kaplayarak işe başlayabilirler. Daha sonra yapmaları gereken ise, bordo renkli duvarlar ile beyaz ayrıntılı mobilyaları kombinlemek. Zira bordo ile yaratacağınız yalancı bir soft hava için bordo duvarlarınızla birlikte kullanmanız gereken mobilya renkleri siyah ve beyaz olmalıdır.

Banyolarınızda yapacağınız bir diğer büyük etki ise “zemin-tavan” ikilisidir. Duvarlarınızda kullanmak istemediğiniz bordoyu, dilerseniz zeminlerinizde kullanabilirsiniz. Aksi halde bordo ayrıntılı bu zeminler, bordo duvarlar ile de kombinlenebilir. Tavan boyalarınızda da mutlaka iki kat astar üzerine olmak şartı ile bordo boya kullanabilirsiniz.

Bordo banyo Dekorasyonu

Duvarlarınızda veya zeminlerinizde kalıcı bir etki yaratmak istemiyor iseniz, siz de bu şekilde bordo detaylı aksesuarlar/gereçler ile banyo dekorasyonunuzu öne çıkarabilirsiniz.

Bordo Banyo DekorasyonuBordo Banyo Dekorasyonu

Mutlaka deneyin..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top