facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Birbirinden Tarz Berjer Modelleri ve Dekorasyonu
Birbirinden Tarz Berjer Modelleri ve Dekorasyonu

Birbirinden Tarz Berjer Modelleri ve Dekorasyonu

Berjerler, oturma odalarının vazgeçilmez mobilyalarından biridir. Koltuk takımlarının ayrılmaz parçası olan berjer modelleri, dekorasyon açısından da önemli bir görünüme sahiptir. Genel olarak dekorasyonun tamamlayıcısı olan berjerler, koltuk takımlarından farklı renk ve desenlere de sahip olabilmektedir. Böylelikle daha tarz ve hareketli bir görünüm elde edilmektedir.

Evin Tüm Odalarında Kullanın

Yeni nesil berjer modelleri, oturma odalarının dışına çıkarak yatak odaları ve çalışma odalarında da yer edinmektedir. Oldukça kullanışlı olan berjerler, modern bir görünümün de etkisini arttırmaktadır. Farklı renk ve desenlere sahip olan berjer modellerini siz de yatak odaları veya çalışma odanızda kullanabilirsiniz.

Yatak odalarında yer alan berjer modelleri genel olarak pencere önünde veya makyaj masasında kullanılmaktadır. Yatak odasının büyüklüğüne ve mobilyalarına göre değişim gösteren berjer kullanımında dilediğiniz renkleri seçebilirsiniz. Berjerleri mat, parlak, kadife veya desenli olarak seçebilirsiniz.

Yastık ve Aksesuarlar İle Düzenleyin

Berjer modellerini hareketlendirmek ve renklendirmek için desenli yastıkları kullanabilirsiniz. Pullu, püsküllü ve farklı desenlerden oluşan parçaları da berjerlerin üzerine atarak farklılık kazanabilirsiniz. Böylelikle berjerleri kullandığınız odaların dekorasyonu da oldukça hoş bir görünümde olacaktır.

Mat Renk Kullanımı

Kozmetikten giyime kadar her alanda moda olan mat renkleri, dekorasyon ürünleri ve mobilyalar üzerinde de kullanabilirsiniz. Sarı, hardal, pembe ve mor renk seçeneklerini mat kumaşlar ile birleştirerek daha modern bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top