facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Birbirinden Güzel Pencere Önü Dekorasyon Fikirleri
Birbirinden Güzel Pencere Önü Dekorasyon Fikirleri

Birbirinden Güzel Pencere Önü Dekorasyon Fikirleri

Evinizi güzelce dekore ettiniz, her alanı elinizden geldiğince değerlendirmeye çalıştınız ve ortaya güzel bir dekorasyon çıkardınız. Fakat pencere önünüz boş kaldı ve bu alanın nasıl doldurulacağına bir türlü karar veremediniz. İşte size birbirinden güzel ve birbirinden tarz duran, ev dekorasyon tarzınızı da zenginleştirecek dekorasyon fikirleri…

Keyifli Okuma Köşelerine Ne Dersiniz?
İşte pencere önünü değerlendirmek için en güzel fikirlerden birisi: okuma köşeleri. Özellikle de büyük camlarınızı varsa ve bu camların önünde oturup hem kitabınızı okumak hem de manzaranın tadına varmak istiyorsanız; pencere önüne güzel ve rahat bir okuma köşesi dekore etmek oldukça güzel bir fikirdir.

İç Mekân Bahçeleri
Bahçeniz yoksa işte size minik bir bahçe yaratma imkânı! Pencere önlerini en iyi şekilde değerlendirme fikirlerinden biri olan bahçe dekorasyonu yaratarak evinizin içinde minik ve sevimli bir bahçe alanı oluşturabilirsiniz. Dekoratif ve renkli saksılar, birbirinden güzel çiçekler ve yetiştireceğiniz sebzeler bile minik bahçenize renk katmaya yetecektir.

Romantik Sevenlere
Pencere kenarına dizeceğiniz irili ufaklı birçok mum ile evinizde hem romantik hem de masalsı bir görüntü elde edebilirsiniz. Pencere kenarı ve pencere pervazlarını değerlendirmek için oldukça güzel fikirlerden biri olan mumlar ile hem oldukça yumuşak hem de huzurlu mekânlar yaratmaya da imkân sağlayacaktır. Gece olduğundan mumları yakın ve kendinizi mumların yumuşak atmosferine teslim edin!

Çalışma Köşesi Oluşturun
Pencere önlerini değerlendirme fikirleri arasında en güzellerinden biri de çalışma köşeleri oluşturmaktır. Pencereden içeri süzülen doğal ışık ve sıkıldığınız anda dışarı bakıp da manzaranın tadını çıkarabileceğiniz bir çalışma köşesi, sanırım herkesin isteyeceği bir çalışma ortamıdır. Öyleyse evinizdeki pencere önlerinden birini güzel bir çalışma köşesi şeklinde tasarlayın ve güzel bir masa ve sandalye ile çalışmayı daha da keyifli hale getirin.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top