facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Beyaz Renkleri Evinize Kazandırın
Beyaz Renkleri Evinize Kazandırın

Beyaz Renkleri Evinize Kazandırın

Ünlülerin evlerini ziyaret eden kişilerin hazırladığı haberleri takip ettiniz mi? Genelde “saray yavrusu” şeklinde hitap edilen villalarda kalırlar ve milyon dolarlardan bahsederler. Herkes villa alamayabilir fakat apartman ve müstakil evlerinizde beyazın hakim olduğu özellikleri kazandırmak için bazı önerilerimizi bu yazımızda bulabileceksiniz.

İskandinav Evlerini İnceleyelim
Bu ülkeye sahip olan evlerde genelde beyaz renklerin daha fazla olduğunu görebilirsiniz. Bir saatin her türlü ayrıntısının beyaz olduğunu, beyaz yapma çiçeklerin siyah renkteki dal ve gövdelerini, rafların, masaların, sandalyelerin, beyaz oturma gruplarının her şeyin beyaz olduğunu! Asıl önemli olan hangi renkler ile kombine edildiği ve ne kadar şık durduğudur.

Beyaz ile Hangi Renkler İyi Gider
Büyünün bozulmaması için rütuşların ufak olmasına dikkat edin. Duvarlardaki koyu renklerde kaplamalar bu ihtişamı bozabilir fakat küçük boyutlarda tablolar, aydınlatma ürünlerinin tavandan sarkması, altın renklerine yakın biblolar, kablolar, aydınlatma ürünleri, yemek takımları güzel duracaktır. Belki birkaç midye kabuğunu duvarınıza asmak, alçı çalışması ile tavana birkaç motif eklenmesini sağlamak, dekoratif zıt renk (siyah, gri) gibi birkaç ürün kullanmak hoşunuza gidebilir. Ahşap kaplama panellerinin az bir miktar eklenmesini hayal edin. Geniş pencereler ve güneş ışığını direk alabilecek yapıda evlere sahip olan bireyler özellikle yazdıklarımızı dikkate alsınlar. Bu özellik eksik olduğu zaman, aydınlatma ile aynı etkiyi yakalamayabilirsiniz. Derinlik duygusunu işleyebilmeniz için doğal ışıkların olması ve evinize dolması yapbozun en önemli parçalarından bir tanesi olacaktır.

Beyaz Giyme Kir Olur!
Ne kadar özel ve narin bir renk olduğu açıktır. Üzerinizdeki elbiselerden yediğiniz ve içtiğiniz gıdalara kadar bu ürünlere yaklaşırken dikkat etmeniz önem arz eder. Sırf kıyamadığınız için beyaz koltuklarınızı bırakarak, yemek masanızda kahvenizi yudumlamak isteyebilirsiniz. Ayrıca vakumlu ve köpüklü elektrikli ürünler ile temizliğin kolayca yapılabileceğini, pahalı ürünler olmadığını eklemekte fayda görüyoruz. Aşağıda eklediğimiz görselleri de inceleyerek beyaz rengin dekorasyonu nasıl muhteşem bir hale getirdiğini daha net görebilirsiniz. iyi dekorasyonlar!

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top