facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Beyaz Koltuk Takımları Nasıl Tamamlanır?
Beyaz Koltuk Takımları Nasıl Tamamlanır?

Beyaz Koltuk Takımları Nasıl Tamamlanır?

Beyaz koltuklar, dekorasyonu kolay yapılabilen ama kullanımı açısından oldukça zor bir tercihtir. Dekorasyon yaparken koltukların beyaz olması, süsleme aşamasında özgür olmanızı sağlar ama sonrasını iyi düşünmeniz gerekir. Beyaz koltuk takımları, sürekli temizlik ister. Bunun önüne geçmek için dekorasyon gibi gösterilen süslemeler kullanılabilir. Beyaz koltukların dekorasyonu diğer eşyaların ve çeşitli dekorasyon ürünlerinin seçimiyle bağlantı içindedir.

Kırlentli Beyaz Koltuk Takımı

Diğer Eşyaların Seçimi
Beyaz koltuk takımı
tercih ettiyseniz; kalan eşyaları farklı renklerde seçmelisiniz. Aksi halde salonunuz bembeyaz, hastane gibi bir görünüm kazanabilir. Bu görüntüyü ev ortamından uzak tutmak en doğrusudur. Beyaz koltuk takımınız varsa; beyaz ve krem rengi dışında her türlü renkten eşya tercih edebilirsiniz. En uygunları, soft tonlarda su yeşilleri, açık pembeler ve buz mavilerdir. Bu tür tercihler yaparak kalan dekorasyon ürünlerini dilediğiniz renkte seçebilirsiniz. Pastel tonlarda, siyah, kahverengi mobilyalar tercih ederseniz; koltuğunuzun süslemeleri de pastel renklerden koyu kırmızı, koyu yeşil gibi renklerden seçmelisiniz.

Eşyalar dışında aydınlatma eşyalarından renkli ayaklı abajurlar ve sehpa üzeri abajurlar kullanılabilir. Salonu renkli tablolarla süslemek, çiçekler yerleştirmek, renkli bir halı seçmek, beyaz koltuk takımının tamamlamasında önemli adımlardır. Beyaz koltuk takımı olan salonlarda tercih ettiğiniz orta sehpa üzerine rengârenk, objeler, minik çiçekler, renkli ve kokulu mumlar, dergiler yerleştirebilirsiniz.

Koltukların Süslemeleri
Beyaz koltuk takımınızın bembeyaz kalması, dekorasyon açısından olumsuz bir durumdur. Bu nedenle dekorasyon sırasında koltuğunuzun üstünü de rengârenk süsleyebilirsiniz. Eğer eşyalarınız soft tonlarda ise kırlentlerinizi birbirinden farklı renklerde seçebilirsiniz. Ayrıca yine kırlentlerle uyum içindeki koltuk şallarını, beyaz koltuğu tamamlamak için kullanabilirsiniz. Böylece hem dekorasyona renk katmış olursunuz hem de beyaz koltuklarınızın daha uzun süre temiz kalmasını sağlamış olursunuz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top