facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Bembeyaz Banyo Dekorasyonu
Bembeyaz Banyo Dekorasyonu

Bembeyaz Banyo Dekorasyonu

Ev dekorasyonunda en trend dekorasyon yaklaşımlarından birisi olan ‘Bembeyaz evler’, dekorasyonda renkleri kullanmaktan pek hoşlanmayanların ve minimalist bir dekorasyon tarzından yana olanların en çok beğendiği ve uyguladığı dekorasyon uygulamaları arasındadır. İşte bu trende uygun olarak, banyo dekorasyonunuzu bembeyaz yapmaya ne dersiniz? Minimalist ve sade görüntüsü ile dikkat çeken fakat şıklığından taviz vermeyen banyolar için işte karşınızda bembeyaz dekore edilmiş banyolar…

Ev dekorasyonunda bir odayı ya da bu yazımızda temele aldığımız gibi banyoyu baştanbaşa beyaz dekore etmek, sıkıcı ve karantina altına alınmış gibi bir his verebilir. Bu sebeple bembeyaz bir banyo dekorasyonunuzu tek düzelikten kurtaracak ve dekorasyonunuza şıklık ve tarz dokunuşlar katacak yardımcı püf noktalara ihtiyacınız vardır. İşte bembeyaz banyoları tekdüzelikten kurtaran dokunuşlar…

Az Eşya, Çok Alan
Minimalist tarzda dekore edilen bir beyaz banyo dekorasyonunu yapmak istiyorsanız, ilk dikkat etmeniz gereken şey minimalist tarzın da ana hatlarını oluşturan işlevsiz, sadece süs amaçlı nesnelere dekorda yer vermemektir. Dekorasyonda tercih edilen ‘az ve öz’ teması, banyo dekorasyonuna da yansıtılır ve az eşya ile daha ferah bir banyo dekorasyonu elde edilmesi amaçlanır.

Renkli Aksesuarlar
Minimalist bir beyaz banyo dekorasyonunda en büyük avantajınız, istediğiniz zaman rengini değiştirerek banyo dekorasyonunuzda büyük değişiklik yapmış gibi bir algı yaratabileceğiniz aksesuarlarınızdır. Renkli aksesuarlar kullanmak beyaz bir banyo dekorasyonuna çok yakışsa da; minimalist çizgiden şaşmamak için daha modern renkler tercih edilmeli ve abartıya kaçmaktan uzak durulmalıdır. Özellikle siyah, beyaz, gri ve son dönemin popüler renkleri olan metalik renkler, minimalist bir beyaz banyo dekorasyonunda sizin için ideal olacak renkler arasındadır.

Doğaya Dönüş
Minimalist tarzda dekore edilen bir beyaz banyo dekorasyonunu en güzel tamamlayan renk ve dokulardan birisi de şüphesiz ki ahşap dokusudur. Ahşap ve hasır dokusu gibi doğal malzemeler ile beyaz rengin birleşimi, hem doğal hem de minimalistlik bir dekorasyon ortaya çıkaracaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top