facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Çocuk Odası Dekorasyonu / Bebek odalarına hazırlık
Bebek odalarına hazırlık

Bebek odalarına hazırlık

Yakın zamanda gelecek bir bebeğiniz varsa ortalama olarak 7. Ayda artık odasının hazır olması gerekir. Bunun işçin en doğru zaman olan bu dönemde hemen rahat rahat gezebilir hem de ayrıca en beğendiğiniz ürünleri araştırma zamanlarınız doğmuş olur. Sizlerde bu dönemde öncelikli olarak bebek odanızın hangisi olacağına karar verin ve sizler için en doğru yol olacak boyama işlemlerine başlayınız. Bebek odalarında duvar kâğıtları her ne kadar daha hoş dursa da, çocuklarınızın duvarları çok çabuk kirlettiğini unutmayın. Silinebilir duvar boyaları sizler için olmazsa olmaz kural olmalıdır.

Odanızın duvarlarını hallettikten sonra cinsiyete göre bebek odası bakmaya başlayabilirsiniz. Bizlerin sizlere ilk önerisi fiyat olarak çok abartılı ürünler tercih etmemeniz. Seri sonu bebek odası ya da ucuz bebek odalarına bakarak güzel şeyler yakalayabilirsiniz. Çocuğunuz 3 yaşlına geldiğinde kendi odasını kendi belirlemek isteyecek ve böylelikle belki de çok yüksek para vererek aldığınız o güzelim odayı atmak zorunda kalacaksınız.

Bebek odalarına hazırlık yaparken cinsiyete göre alışveriş yapabilirsiniz. Pembe ya da maviden hoşlanmıyorsanız yeşil ya da beyaz gibi klasik renkleri de tercih edebilirsiniz. Dolabının çok büyük olmasına aslında pekte gerek yok. Önemli olan çorap ve ıvır zıvırlarını koyabileceğiniz çekmecelerinin olmasıdır. Bu aşamadan sonra sizler artık yavaş yavaş odayı hareketlendirmeye başlamış olacaksınız.

Bebek odası aksesuarları aslında odayı renklendiren ürünlerden biridir. Bebek odası avizeleri ve bebek odası perdesini genellikle İkeadan çok uygun fiyatlara alabilirsiniz. Odanızın ölçülerini almak yeterli olacak ve birçok model içinden karar vereceğiniz ürünleri kolaylıkla buluyor olacaksınız.

Bebek odası halısı ise oldukça önemli. Mümkünse tüm odayı saracak bir oda olsun. Sonuç olarak tüm gün yerlerde oturacak olan bebekler ve çocuklar için böylesi çok daha emniyetli olacaktır. Tüm bu özellikleri teker teker araştırarak sizlere en zevkli gelecek ürünleri birleştirerek satın alabilirsiniz. Bebeğiniz gelmede önce odası kurulu ve kıyafetleri de dizili olması gerekir. Daha sonrası içinse Sizler yeterince keyif yapacak ve bebeğinizin tadını çıkarıyor olacaksınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top