facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Basit Minder Yapımı
Basit Minder Yapımı

Basit Minder Yapımı

Basit Minder Yapımı
Küçük bir dekorasyon yaparak evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Yada seçeceğiniz renkli yünler ile çocuğunuz için farklı bir minder yapabilirsiniz. Basit minder yapımı, adı üstünde çok kolay bir el işidir. Size gerekli olan şişme deniz simidi veya lastik ve kalın yün. Yün rengini evinizin rengine uyumlu seçebilirsiniz. Lastikten minder yapımı hem yapımı kolay hem de şık bir dekorasyon aksesuarı olacaktır. Lastik daha kullanışlı olmasına rağmen çocuklarınız için yapacaksanız deniz simidi hem kullanışlı hemde ucuz ve kaliteli bir seçim olur.

Öncelikle lastiğimizi veya deniz simidini bir güzel şişiriyoruz. Ardından etrafını kalın yün ile sarmaya başlıyoruz. Dikkat edeceğimiz husus lastiğin hiç bir yerinin açıkta kalmaması. Yünün tamamını doladıktan sonra resimde ki gibi içine küçük bir yastık koyarak el işimizi tamamlayabiliriz.

Eğer biraz daha uğraşmak isterseniz, lastiğin içine orantılı olarak keseceğiniz bir kumaşın içini yünle, artık kumaşlarla doldurarak lastiğin yan kısımlarına monte edebilirsiniz. Bu şekilde oturulacak yerin içi doldurularak daha rahat bir minderde elde edebilirsiniz. Bu şekilde yapılan bir minderi hem çocuklar hemde büyükler kullanabilir. Rahat ve konforlu olmasıyla birlikte görsellik açısından da hoş duracaktır. İyi dekorasyonlar!

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top