facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Banyonuzda Organizasyon Zamanı!
Banyonuzda Organizasyon Zamanı!

Banyonuzda Organizasyon Zamanı!

Son zamanlarda modern hayatın bir getirisi olarak evlerin metrekarelerinin küçülmesi, dekorasyonda alanı daha büyük gösteren hilelere başvurmamıza ve organizasyon adımının ne kadar önemli olduğunu anlamamıza neden olmaktadır. Özellikle içinde daha çok malzeme bulunduran mekânların organizasyonu, küçük alanları değerlendirmede oldukça önemli bir adımdır.

İçinde çok sayıda malzeme ve eşya bulunduran bir alanlardan birisi banyolardır. Modern evlerde başka alanları büyütmek için banyo alanının daha da küçülmesi sonucunda banyolarda; hem doğru hem de kullanışlı banyo dekorasyonu oluşturmak önemli hale gelmiştir.

Banyolarda Pratik Fikirleri

Küçük banyolardan büyük kullanım alanları yaratmak için banyo organizasyonu konusu oldukça önemlidir. Banyodaki malzeme fazlalığını ve dağınıklığı ortadan kaldırmak için ideal çözümler sunan banyo organizasyonu fikirleri, hem basit hem de uygulaması oldukça kolay fikirler olarak karşımıza çıkıyor.

Depolama Alanları Oluşturun
Küçük bir banyoyu olabildiğince verimli bir şekilde dekore etmek için ilk yapmanız gereken; dikey depolama ve duvarda depolama seçeneklerini değerlendirmektir. Oldukça basit fikirler ve uygulamalar ile depolama alanları yaratabilir, bu sayede banyoda göz önünde eşya bırakmamış olursunuz.

Banyonuzda depolama alanları oluşturmak için ilk fikir, kullanmadığınız sepet, kutu, çekmece vb. malzemeleri banyonuzun duvarına monte etmenizdir.

Banyolarda Yeni Trend: Manav Kasaları İle Dekorasyon
Banyonuzda hem farklı hem de oldukça tarz görünen bir dekorasyon fikrine mi ihtiyacınız var? Öyleyse manavdan alacağınız ahşap kasaları dikey ve yatay şekilde konumlandırarak, içerisine havluları, sabunları, duş jellerini depolayabilirsiniz. Bu tarz bir dekorasyon uygulaması ile hem banyonuzda yeni alanlar elde etmiş olursunuz, hem de ahşap kasalar ile banyonuza doğal bir dokunuş yapmış olursunuz.

Dolapların İçine Küçük Kutular Oluşturun
Banyo dolaplarının iç kısmı her zaman dağınıktır ve bu görüntü bile insanın zihnini yormaya yeterlidir. Banyo dekorasyonunu daha verimli hale getirirken, dolap içlerine yerleştireceğiniz küçük kutular ile aynı objeleri bir araya toplayabilirsiniz. Bu şekilde eşyalarınız daha düzenli gözükecek ve daha az yer kaplayacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top