facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Banyonuzda Çocuklara da Yer Açın: Çocuk Temalı Banyo Dekorasyonu
Banyonuzda Çocuklara da Yer Açın: Çocuk Temalı Banyo Dekorasyonu

Banyonuzda Çocuklara da Yer Açın: Çocuk Temalı Banyo Dekorasyonu

Evli çiftlerin hayatlarında evlendikten sonra en büyük dönüm noktalarından birisi de aralarına çocuğun katılmasıdır. Çocuk sahibi olacak olan aileler daha çocuk dünyaya gelmeden önce, çocuk için uygun değişiklikleri yapıp, hayatlarını çocuğa uygun hale getirebilir. Çocuklu ailelerin en büyük telaşlarından birisi de ev dekorasyonunu çocuklu hale uygun şekilde yeniden dizayn etmektir. Bu süreçte ilk akla gelen çocuğun odasını dekore etmek olacakken, çocuğun odasının haricinde çocuğun ilerleyen yaşında kullanabilmesi için banyo dekorasyonunun da çocuğu uygun hale getirilmesi gerekir. Bu sebeple çocuklu aileler, çocuklarına tuvalet alışkanlığı kazandırma sürecini kolay bir şekilde atlatmak için son dönemde çocuk banyo dekorasyonu tarzında dekorasyon uygulamalarına yer vermektedir.

Çocuk Banyosu Çocuk Banyosu Dekorasyonu

Banyo dekorasyonunuzu çocuğun ilgisine uygun hale gelecek şekilde yeniden düzenlemek ve çocuğunuzun hayal gücüne ve zihnindeki masalsı kahramanlara uygun bir banyo dizaynı yaratmak için, çocuk banyosu dekore etme fikirlerine göz atmakta fayda olacaktır. İşte size banyo dekorasyonunuzu çocuğa uygun hale getirecek dokunuşlar…

Rengârenk Duvarlar İle Eğlenceli Hale Getirebilirsiniz
Çocukların dünyasında renklerin yeri bir başkadır. Bu sebeple banyo dekorasyonunuzu düzenlerken, çocuğunuza sempatik hale getirecek dokunuşlar da katmak istiyorsanız, renkli duvar kâğıtlarından yarım alabilirsiniz. Duvarları rengârenk çizgilerde tasarlayıp, dolapların içini de duvarın içindeki renklerden faydalanarak renklendirebilirsiniz.

Çocuk Banyosu Dekoru Çocuklar İçin Banyo Dekorasyonu

Banyonuzda Çocuğunuza da Yer Açın
Banyo dekorasyonunuzu çocuğa uygun hale getirirken, fonksiyonel anlamda değişiklikler yapmanız da gerekecektir. Örneğin lavabo boyu çocuğunuz için oldukça yüksekte kalacağından, çocuğunuzun elini yıkarken kullanacağı renkli bir tabure bu konuda büyük bir yardımcı olabilir. Ayrıca havlu yeri olarak da çocuğunuzun boyuna uygun bir yere asacağınız sevimli havlular ile çocuğunuza ‘bu banyoda sana da yer var’ mesajını iletebilirsiniz.

İpucu: Çocuklar kendileri için yapılan her şeyden çok hoşlanırlar. Bu sebeple taburelerin üzerine çocuğun ismini yazarak, tabureyi çocuğunuz için kişiselleştirebilirsiniz.

Bir yorum

  1. Bayıldımm çok yaratıcı bi konu olmuşşş❤️❤️❤️❤️

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top