facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Banyolara Ahşap Dokunuşu
Banyolara Ahşap Dokunuşu

Banyolara Ahşap Dokunuşu

Banyoların her geçen gün değişen ve gelişen dekorasyonu, 2017 yılı itibari ile daha modern ve daha minimal bir tavır sergiliyor. Banyo dekorasyonunda uzun yıllardır gelenekselleşmiş olan renk ve ürünler, yerini ahşap tasarımlara bırakıyor. Zemin, döşeme ve mobilyalarda kullanılan ahşap, modernliğin göstergesi oluyor. Banyolara Ahşap Dokunuşu, banyonun geleneksel görünümünü devre dışı bırakmaktadır.

Ahşap Banyo Dolabı Modelleri

Banyolarda kullanılan beyaz ve krem renkteki dolaplar, yerini ahşap tasarımlara bırakıyor. Ahşap dolapların üzerinde yer alan açık renk tezgahlar ise kaliteli ve bütünleştirici bir görünüm oluşturuyor. Banyo dolaplarının yanı sıra açık raf modelleri de en çok kullanılan ve tercih edilen ürünlerden biri oluyor.

Banyolarda kullanılan açık raf modelleri, dekorasyonun bir parçası olarak havlu, aksesuar ve çeşitli eşyaları barındırıyor. Banyo dolaplarına gizlenen havlular, rulo biçiminde katlanarak açık raflara yerleştiriliyor. Havluların yanı sıra hasır sepetler ve banyo aksesuarları da açık raflardaki yerini alıyor.

Zemin ve Yer Döşemeleri

Banyo tasarımlarında kullanılan ahşap, dolap ve rafların dışına çıkarak zemin ve duvar döşemelerinde de kullanılıyor. Taş döşemelerden uzaklaşan modern banyolar, suya dayanıklı ahşap ile birlikte daha minimal ve çekici bir görünüme ulaşıyor. Belirli bölümlerin ahşap ile kaplanması da tercih edilen döşemelerden biridir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top