facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Banyo İçin Boğmayan Fayans Modelleri
Banyo İçin Boğmayan Fayans Modelleri

Banyo İçin Boğmayan Fayans Modelleri

Banyo Fayansları

Dekorasyon oldukça eğlenceli ve bireylerin ilgilenmekten zevk aldığı işlerin başında gelmektedir. Gerek bu konuda uzman kişiler gerekse bireyler evlerini ya da mekanlarını dekore ederken oldukça keyif almakta ve her anıyla ilgilenmektedirler. Bu tarz eğlenceli işler içerisinde yer alan banyo dekorasyonu güzel oluşturulduğunda ve detaylı şekilde ilgilenildiğinde ortaya keyifli ve şık mekanlar çıkmaktadır.

Banyo Fayans

Her Zaman Daha Aydınlık “Beyaz”

Beyaz renk her mekana olduğu gibi banyolara da ekstra bir ferahlık katmaktadır. Ortamı daha aydınlık göstermek adına tercih edilen beyaz rengi banyo fayans modelleri arasında en çok tercih edilen renk olarak bilinmektedir. Özellikle bu konuda uzman dekorasyoncuların ve iç mimarların tercih ettiği beyaz fayanslar, küçük banyoları hem olduğundan daha büyük göstermekte hem de ferahlık katmaktadır. Özellikle banyolarda kullanılan fayanslar bireylerin rahat etmesi ve huzur bulması açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle bu tarz mekanlarda açık tonlar kullanmak her zaman mekanın derinleşmesine ve havalı gözükmesine de destek vermektedir.

banyo-dekorasyonu

Renkli Ve Çarpıcı Tonlar İle  Ferahlık

Banyolarda kullanılan diğer bir fayans modeli ise çarpıcı ve canlı renklerdir. Bu tarz mekanlarda siyah ya da koyu tonlar kullanmak yerine açık ve renkli fayanslar kullanmak hem mekanları daha dinamik gösterecektir hem de bireylerin içinin açılmasına yardımcı olacaktır. Fayans modelleri günümüzde oldukça renklenmiş ve çeşitlenmiş durumdadır. Bu doğrultuda hareket eden bireyler klasik fayans modellerinin dışında daha renkli ve canlı modelleri tercih ederlerse banyolarına canlılık katacaklardır ancak bu tarz modelleri kullanırken tüm duvarları kaplamamaya özen gösterilmelidir. Aksi takdirde aşırı renk mekanın boğulmasına ya da olduğundan küçük gözükmesine neden olacaktır. Aralara canlı renkler kullanıp genelde açık renkler tercih edildiğinde tam istenilen aydınlık banyo görüntüsüne kavuşulacaktır.

Banyo Dekorasyonu Renkli Fayans Modelleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top