facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Balkonlarda Laminat Parke Kullanımı
Balkonlarda Laminat Parke Kullanımı

Balkonlarda Laminat Parke Kullanımı

Zemin döşemelerinde en çok tercih edilen kaplama malzemesi şüphesiz ki parkeler olmaktadır. Doğal malzemeden üretilen ve ısı kaybı yaratmayan parkelet, en büyük tercih sebebi olmaktadır. Evin neredeyse tüm odalarında kullanılan parkelerin balkonlarda da kullanılmaya başlandığını söyleyebiliriz. Balkonlar için parke uygulamalarını aşağıdaki örneklerde inceleyebilirsiniz.

Şık ve estetik

balkond-aparke-kullanimi-kucuk-balkon

Küçük balkonlar için de çok hoş kullanım alanları yaratabilirsiniz. Balkonunuzda sıcak ve şık bir atmosfer yaratmak için parke zemin kaplamasından faydalanabilirsiniz.

Duvar dekorları ile bütünleşen doğal dokular

balkonda-dekoratif-suslemeler

Ahşabın sıcaklığını yalnızca yerde değil duvar dekorasyonuyla da bütünleştirerek oldukça zarif bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Nefes almamız için iyi bir yaşam alanı olan balkonların, ahşap ile dekore edilmesi son derece şık görünmektedir.

Sıcaklık ve doğallık

balkonda-ahsap-yerler

Ahşabın en büyük etkisi doğal ve sıcak görüntüsüdür. Balkondaki doğal bitki ve çiçekler ile oluşturduğu bütünlük ise karşı konulmaz bir huzur sağlamaktadır. Dekoratif aksesuarlar ile tamamlayacağınız balkon dizaynı için parkeler kesinlikle tavsiyemizdir.

Kolay montaj

parke-uygulamasi
Parkenin uygulanması oldukça basit bir işlem olduğu için kendinizde rahatlıkla uygulayabilir ve istediğinizde yeniden sökebilirsiniz.

Estetik görünüm

dekoratif-balkon-dizayni
Balkon dekorasyonunda göz yormayacak karmaşık olmayan dekoratif detaylara önem vermelisiniz. En sade ve minimalist mobilyalar ile şık dekorasyon oluşturabilirsiniz. Sıcak renklerin oluşturduğu estetik doku ile muhteşem bir ambiyans yakalayabilirsiniz. Balkon dekorasyonunda zeminin sıcaklığı kadar aydınlatmaya da önem vermenizi tavsiye ediyoruz.

Geniş balkonlarda sıcak dokular

genis-balkon-dekoru
Geniş balkon dizaynları yaz kış kullanım imkanı sağlamaktadır. Evlerin en çok huzur veren alanları olarak planlanmış olan balkonlarda, konforlu mobilyalar tercih ederek rahatlığınızı da pekiştirebilirsiniz. Şık ve özenle seçeceğiniz parke zemin döşemeleri ile konforlu bir sedir koltuk ve yemek masasını ihmal etmeyin.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top