facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Balkonlara Yaz Mevsimi Geldi!
Balkonlara Yaz Mevsimi Geldi!

Balkonlara Yaz Mevsimi Geldi!

Yaz mevsiminin gelmesi demek balkon sezonunun açılması ile eş anlamlıdır. Sıcak yaz gecelerinde hem biraz serinlemek hem de gecenin sessizliği ve dinginliğinde kendi huzurlu köşenizde rahatlamak istiyorsanız, balkonda kendinize güzel bir köşe yaratmanızın vakti gelmiş demektir.

Balkonlar, her ne kadar evlerin dışında gibi gözükse de aslında evin bir uzantısıdır. Bu sebeple ev dekorasyonunda her bir kenar-köşenin dekorasyonuna nasıl önem veriyorsanız; balkon dekorasyonuna da o denli önem vermeniz, ev dekorasyonunda genel bir dekorasyon tarzının oluşmasına da katkı sağlayacaktır.

Balkon Dekorasyonu

Peki, hem evin genel dekorasyon tarzı ile uyumlu olan, hem de size mutluluk ve huzur verecek olan gizli köşeniz olan balkonlarınızı tasarlamaya ne dersiniz? İşte balkon dekorasyonunda size en büyük yardımı sağlayacak tüyo: balkon aksesuarları.

Balkon aksesuarları, son dönemde balkon dekorasyonunun oldukça popüler olması ile birlikte artan çeşitlilik tercihe sunulmaktadır. Bu aksesuarlar arasında çiçek ve saksılardan tutun, minik tabureler ve asılabilen objelere kadar her şeyi balkon dekorasyonunda değerlendirmeniz mümkündür.

Balkon Tasarımı

Bir Masal Diyarı
Balkon dekorasyonunda ve genel anlamda ev dekorasyonunda romantik tarzı sevenler için en güzel balkon dekorasyon fikirlerinden birisi balkon duvarına asılan fenerlerdir. Hatta bu fenerlerin kâğıttan yapılanlarını tavandan sarkıtarak daha da romantik bir hava yakalayabilirsiniz. Bu görüntüyü güzel mumlar ile de tamamlayıp tam bir masal diyarı dekorasyonu oluşturabilir, kendi huzur balkonunuzu kendiniz oluşturabilirsiniz.

Balkon Aksesuarları Balkon Çiçekleri

İpucu: Fener kullanımı sevenlerdenseniz ve balkonda renkli bir tasarıma imza atmak istiyorsanız size önerimiz pastel tonlarda ya da kâğıt fenerlerin yanı sıra renkli ferforje fenerlere yer vermenizdir. Özellikle pembe, yeşil, mavi renklerde tercih edeceğiniz ferforje fenerler ile oldukça renkli ve aynı zamanda yine size özel bir balkon dekorasyonu elde edebilirsiniz.

Renkli Balkon Sevenlere
Renkli dekorasyon sevenlere başka bir önerimiz de renkli saksı kullanması yönündedir. Renkli sandalyeler, renkli saksılar ve renkli kilimler oldukça tercih edilen balkon dekorasyon aksesuarlarından birisidir.

Balkon Dekorasyon Fikirleri Ev Dekorasyonu

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top