facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Balkon ya da Teras Kapatma Önerileri
Balkon ya da Teras Kapatma Önerileri

Balkon ya da Teras Kapatma Önerileri

Geniş balkon ya da terası olan evler, diğerlerine göre çok daha yüksek bir değere sahiptir. Geniş cam kapıları ya da cam balkon dizaynlarıyla eve ferahlık katan çok önemli alanlardır. Yılın her mevsiminde, temiz hava alabileceğiniz, huzur bulabileceğiniz bu alanları dekore etmek de dikkat edilmesi gereken durumlardandır. Balkon ya da terasınızı kışın da kullanmak istiyorsanız, cam balkon sistemleriyle kapatmanız gerekmektedir. Bu sistemler, günümüz teknolojisi ile çok daha kısa sürede kuruluyor ve pratik bir kullanım imkanı sağlıyor. Isıcam özellikli olmalarından dolayı kışın rahatlıkla kullanabileceğiniz birer oda olarak size imkan sağlıyor. Kışın kapalı olarak kullanacağınız, yazın ise tamamen açarak açık hava ile bütünleşebileceğiniz bu modern yapılardan örnekleri sizlerle paylaşmak istedik. Balkon ya da teraslarını kapatmak isteyen ziyaretçilerimiz için çok iyi birer örnek olacak fikirleri aşağıdaki görsellerde bulabilirsiniz.

Eve yeni bir oda kazandırmanın en ideal yolu

Büyük teraslar ya da bahçeli evin açık alan bölümlerini kapatarak, siz de evinize yeni bir oda kazandırabilirsiniz.


Kış bahçesi ve teras

Kışın ihtiyacınız olan enerjiyi bu alanlardan sağlayabilirsiniz. Isıcam özellikli cam kaplamalarıyla kışın rahatça kullanabilirsiniz. Bu örnekte olduğu gibi üst kısmını da cam olarak bırakırsanız, açık alan ile daha yakından etkileşim içinde olabilirsiniz.


Balkonlar için katlanır cam kapatma yöntemi

Katlanır cam balkon sistemleri ülkemizde de çok yaygın biçimde kullanılmaktadır. Bu örnekte olduğu gibi siz de balkonunuzu katlanabilir sistemle kapatarak hem yazın hem kışın rahatça kullanabilirsiniz.


Balkonu odaya çevirin

Balkonunuzu camla kapatarak evinizin en değerli odası haline getirebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top